Antrenör
Sermet Altındağ
Sermet Altındağ'ın atları son 12 ayda 3 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sermet Altındağ antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 | – |
| 2020'den bu yana | 390 | 33 | 37 | 43 | %8,5 | %29,0 | −%58,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.12.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 | 3 | 3 | 1 | %8,6 | %20,0 |
| 2024 | 77 | 9 | 5 | 12 | %11,7 | %33,8 |
| 2023 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| 2022 | 62 | 4 | 4 | 5 | %6,5 | %21,0 |
| 2021 | 107 | 8 | 9 | 17 | %7,5 | %31,8 |
| 2020 | 104 | 8 | 16 | 7 | %7,7 | %29,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 325 | 24 | 31 | 37 | %7,4 | %28,3 |
| Kocaeli | 51 | 7 | 6 | 4 | %13,7 | %33,3 |
| Bursa | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Ankara | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 208 | 16 | 20 | 29 | %7,7 | %31,3 |
| Çim · Normal | 79 | 5 | 7 | 6 | %6,3 | %22,8 |
| Kum · Normal | 57 | 8 | 7 | 5 | %14,0 | %35,1 |
| Çim · Yumuşak | 15 | 2 | 0 | 1 | %13,3* | %20,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 54 | 7 | 3 | 2 | %13,0 | %22,2 |
| 1201–1600 m | 198 | 18 | 17 | 24 | %9,1 | %29,8 |
| 1601–2000 m | 89 | 6 | 12 | 13 | %6,7 | %34,8 |
| 2001+ m | 49 | 2 | 5 | 4 | %4,1 | %22,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 247 | 19 | 22 | 30 | %7,7 | %28,7 |
| Arap | 143 | 14 | 15 | 13 | %9,8 | %29,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 157 | 14 | 12 | 22 | %8,9 | %30,6 |
| Şartlı | 121 | 13 | 10 | 12 | %10,7 | %28,9 |
| Maiden | 86 | 4 | 15 | 7 | %4,7 | %30,2 |
| Satış | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Toprak Tutkusu | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Müezzahatun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Kum | Toprak Tutkusu | S. Kaya | 2/8 | 3,75 |
| 26.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Müezzahatun | B. Akçay | 10/11 | 9,65 |
| 19.11.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Kum | Toprak Tutkusu | H. Çizik | 2/10 | 3,00 |
| 07.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Müezzahatun | B. Akçay | 3/11 | 22,10 |
| 31.10.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Toprak Tutkusu | H. Çizik | 1/8 | 10,85 |
| 22.10.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Müezzahatun | B. Akçay | 5/13 | 37,95 |
| 28.09.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Bonjour Al Hayat | B. Akçay | 8/10 | 46,60 |
| 23.09.2025 | Kocaeli | Handikap 21 | 1200 Kum | Toprak Tutkusu | M. Bilgin | 6/10 | 5,80 |
| 16.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Toprak Tutkusu | M. Bilgin | 2/9 | 8,50 |
| 12.09.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Bonjour Al Hayat | A. Yıldız | 9/15 | 7,15 |
| 10.09.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Müezzahatun | Z. Karabulut | 8/13 | 39,85 |
| 02.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Toprak Tutkusu | E. Aktuğ | 7/8 | 8,85 |
| 31.08.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Bonjour Al Hayat | M. Keçeci | 5/9 | 13,20 |
| 31.07.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Toprak Tutkusu | B. Gökçe | 5/10 | 20,50 |
| 22.06.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Toprak Tutkusu | A. Ceylan | 8/9 | 14,30 |
| 06.06.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Müezzahatun | M. Çelik | 9/10 | 30,60 |
| 30.05.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Toprak Tutkusu | K. Yılmaz | 8/12 | 7,60 |
| 25.05.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Iron Clem | H. Çizik | 1/9 | 14,65 |
| 23.05.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Müezzahatun | F. Yücel | 6/9 | 20,05 |
| 03.05.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Toprak Tutkusu | E. Bozdağ | 6/9 | 12,05 |
Sık sorulanlar
Sermet Altındağ bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sermet Altındağ'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.12.2025, İstanbul.
Sermet Altındağ en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.