Antrenör
Sergen Turan
Sergen Turan'ın atları son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sergen Turan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* | – |
| Son 12 ay | 11 | 3 | 1 | 2 | %27,3* | %54,5* | – |
| 2020'den bu yana | 31 | 6 | 3 | 4 | %19,4 | %41,9 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.08.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| 2025 | 13 | 4 | 1 | 1 | %30,8* | %46,2* |
| 2024 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ankara | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
| İzmir | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| İstanbul | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 3 | 1 | 2 | 3/9 | 6/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 2001+ m | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 6 | 3 | 1 | 2 | 3/6 | 6/6 |
| İngiliz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| Şartlı | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 19 | 1 | 2 | 1 | %5,3* | %21,1* |
| Ankara | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| İzmir | 4 | 1 | 1 | 2 | 1/4 | 4/4 |
| İstanbul | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 21 | 5 | 1 | 4 | %23,8* | %47,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 24 | 5 | 1 | 2 | %20,8* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 25 | 6 | 3 | 4 | %24,0* | %52,0* |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Şartlı | 9 | 3 | 0 | 0 | 3/9 | 3/9 |
| Handikap | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| KV-8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Kaya | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| K. Yılmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Cankılıç | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| V. Abiş | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| B. Mırık | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| O. Atmaca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A. Altın | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sert Kaleli | 5 | 3 | 0 | 2 | 3/5 | 5/5 |
| Merve Başkan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ferman Yazar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Myboyakın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kıng Pısa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Ankara | KV-8 | 2100 Kum | Sert Kaleli | S. Kaya | 3/8 | 2,50 |
| 21.07.2026 | Ankara | KV-8 | 1500 Kum | Sert Kaleli | S. Kaya | 1/7 | 2,55 |
| 30.05.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2200 Kum | Sert Kaleli | E. Cankılıç | 1/6 | 2,40 |
| 24.04.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Merve Başkan | R. Ketme | 7/16 | 42,05 |
| 26.03.2026 | İzmir | KV-8 | 1900 Kum | Ferman Yazar | V. Abiş | 2/6 | 4,50 |
| 16.03.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Merve Başkan | K. Yılmaz | 11/13 | 45,15 |
| 16.03.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Myboyakın | B. Mırık | 4/12 | 5,50 |
| 02.03.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Kıng Pısa | O. Atmaca | 9/14 | 44,05 |
| 21.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Merve Başkan | K. Yılmaz | 12/14 | 76,10 |
| 19.02.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Sert Kaleli | M. Keçeci | 3/10 | 2,75 |
| 19.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Kum | Sert Kaleli | A. Altın | 1/7 | 4,60 |
| 07.11.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Yurtsevil | O. Yıldız | 10/14 | 8,15 |
| 31.10.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Yurtsevil | O. Yıldız | 9/15 | 12,45 |
| 25.10.2025 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Sert Kaleli | N. Avci | 3/5 | 9,60 |
| 07.10.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Sert Kaleli | A. Altın | 6/8 | 6,10 |
| 19.09.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Yurtsevil | Y. Gökçe | 2/13 | 23,90 |
| 04.09.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Ferman Yazar | M. Keçeci | 1/11 | 21,75 |
| 29.08.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Myboymert | E. Özkan | 5/5 | 11,40 |
| 14.08.2025 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Sert Kaleli | S. Kaya | 1/10 | 3,70 |
| 14.02.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Tayabak | C. Paso | 14/14 | 45,05 |
Sık sorulanlar
Sergen Turan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sergen Turan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.08.2026, Ankara.
Sergen Turan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 4 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.