Antrenör
Ömer Demir
Ömer Demir'ın atları son 12 ayda 42 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 17 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 38 | 5 | 3 | 6 | %13,2 | %36,8 | – |
| Son 12 ay | 42 | 6 | 5 | 6 | %14,3 | %40,5 | – |
| 2020'den bu yana | 44 | 6 | 5 | 6 | %13,6 | %38,6 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 38 | 5 | 3 | 6 | %13,2 | %36,8 |
| 2025 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 30 | 3 | 5 | 5 | %10,0 | %43,3 |
| Kocaeli | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Bursa | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 15 | 3 | 3 | 1 | %20,0* | %46,7* |
| Kum · Normal | 13 | 3 | 1 | 1 | %23,1* | %38,5* |
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 0 | 3 | 1/9 | 4/9 |
| 1201–1600 m | 24 | 4 | 4 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| 1601–2000 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 28 | 5 | 3 | 5 | %17,9* | %46,4* |
| Arap | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 19 | 2 | 1 | 1 | %10,5* | %21,1* |
| Şartlı | 11 | 1 | 3 | 3 | %9,1* | %63,6* |
| Maiden | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 31 | 3 | 5 | 5 | %9,7 | %41,9 |
| Kocaeli | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| Bursa | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 15 | 3 | 3 | 1 | %20,0* | %46,7* |
| Kum · Normal | 14 | 3 | 1 | 1 | %21,4* | %35,7* |
| Sentetik · Normal | 10 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %30,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 0 | 3 | 1/9 | 4/9 |
| 1201–1600 m | 26 | 4 | 4 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| 1601–2000 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 28 | 5 | 3 | 5 | %17,9* | %46,4* |
| Arap | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 21 | 2 | 1 | 1 | %9,5* | %19,0* |
| Şartlı | 11 | 1 | 3 | 3 | %9,1* | %63,6* |
| Maiden | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Sözen | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Y. Gökçe | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| A. Kaçmaz | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| V. Abiş | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| A. Yıldız | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| N. Avci | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Kurşun | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| F. Bebek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Çizik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Shining Life | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Kadirgün | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Wind Of Romance | 5 | 2 | 2 | 0 | 2/5 | 4/5 |
| Angel At War | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Eylül Işığı | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Gerlengeç | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Sancakalan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Doğuyurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sultanım Neriman | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ürgüp | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Eylül Işığı | H. Çizik | 3/8 | 8,45 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Shining Life | V. Abiş | 4/13 | 9,90 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Wind Of Romance | M. Kaya | 6/13 | 12,80 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Shining Life | V. Abiş | 5/8 | 8,20 |
| 11.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 1600 Çim | Wind Of Romance | V. Abiş | 1/5 | 3,80 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Shining Life | B. Gökçe | 6/16 | 32,10 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Gerlengeç | V. Abiş | 3/11 | 5,00 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Çim | Shining Life | A. Yıldız | 11/11 | 10,85 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Wind Of Romance | A. Kurşun | 1/6 | 2,70 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2200 Çim | Sancakalan | A. Yıldız | 7/10 | 16,20 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Wind Of Romance | A. Kurşun | 2/10 | 4,00 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Shining Life | E. Akpınar | 7/9 | 13,20 |
| 14.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Wind Of Romance | N. Avci | 2/11 | 11,80 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Çim | Shining Life | A. Yıldız | 4/9 | 26,95 |
| 24.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Doğuyurt | A. Sözen | 6/14 | 6,20 |
| 14.07.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Shining Life | N. Avci | 12/13 | 23,15 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Sultanım Neriman | N. Avci | 7/16 | 28,10 |
| 05.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2100 Çim | Ürgüp | E. Çizik | 13/14 | 41,55 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1300 Çim | Shining Life | A. Yıldız | 1/15 | 16,35 |
| 30.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1500 Kum | Kadirgün | Y. Gökçe | 14/14 | 42,45 |
Sık sorulanlar
Ömer Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 38 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 4. koşu 15:30, EYLÜL IŞIĞI.
Ömer Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 30 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.