Antrenör
Mustafa Kaya
Mustafa Kaya'ın atları son 12 ayda 74 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 37 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (70 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 10 | 13 | 10 | %15,4 | %50,8 | +%28,8 |
| Son 12 ay | 74 | 11 | 14 | 12 | %14,9 | %50,0 | +%19,3 |
| 2020'den bu yana | 238 | 34 | 40 | 26 | %14,3 | %42,0 | −%1,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 10 | 13 | 10 | %15,4 | %50,8 |
| 2025 | 60 | 7 | 4 | 6 | %11,7 | %28,3 |
| 2024 | 47 | 9 | 11 | 3 | %19,1 | %48,9 |
| 2023 | 13 | 3 | 4 | 2 | %23,1* | %69,2* |
| 2020 | 53 | 5 | 8 | 5 | %9,4 | %34,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 70 | 10 | 14 | 10 | %14,3 | %48,6 |
| Ankara | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 47 | 10 | 8 | 4 | %21,3 | %46,8 |
| Kum · Nemli | 15 | 0 | 4 | 5 | %0,0* | %60,0* |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 2 | 5 | 0 | %12,5* | %43,8* |
| 1201–1600 m | 35 | 5 | 7 | 9 | %14,3 | %60,0 |
| 1601–2000 m | 23 | 4 | 2 | 3 | %17,4* | %39,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 52 | 8 | 7 | 8 | %15,4 | %44,2 |
| İngiliz | 22 | 3 | 7 | 4 | %13,6* | %63,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 24 | 4 | 5 | 4 | %16,7* | %54,2* |
| Handikap | 20 | 3 | 3 | 4 | %15,0* | %50,0* |
| Maiden | 9 | 1 | 3 | 0 | 1/9 | 4/9 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| G | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| KV-8 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 189 | 26 | 37 | 22 | %13,8 | %45,0 |
| İstanbul | 45 | 7 | 2 | 3 | %15,6 | %26,7 |
| Ankara | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 116 | 23 | 21 | 9 | %19,8 | %45,7 |
| Çim · Normal | 50 | 3 | 7 | 6 | %6,0 | %32,0 |
| Kum · Nemli | 24 | 1 | 8 | 5 | %4,2* | %58,3* |
| Sentetik · Normal | 22 | 5 | 0 | 0 | %22,7* | %22,7* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 56 | 10 | 11 | 4 | %17,9 | %44,6 |
| 1201–1600 m | 111 | 16 | 21 | 16 | %14,4 | %47,7 |
| 1601–2000 m | 62 | 6 | 7 | 6 | %9,7 | %30,6 |
| 2001+ m | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 191 | 28 | 30 | 19 | %14,7 | %40,3 |
| İngiliz | 47 | 6 | 10 | 7 | %12,8 | %48,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 77 | 12 | 13 | 6 | %15,6 | %40,3 |
| Handikap | 68 | 9 | 4 | 11 | %13,2 | %35,3 |
| Maiden | 30 | 6 | 9 | 2 | %20,0 | %56,7 |
| G | 21 | 1 | 4 | 1 | %4,8* | %28,6* |
| KV-7 | 13 | 4 | 1 | 1 | %30,8* | %46,2* |
| KV-8 | 12 | 2 | 4 | 2 | %16,7* | %66,7* |
| KV-6 | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| KV-9 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Özen | 11 | 4 | 2 | 0 | %36,4* | %54,5* |
| M. Bilgin | 9 | 1 | 4 | 1 | 1/9 | 6/9 |
| O. Atmaca | 8 | 1 | 3 | 2 | 1/8 | 6/8 |
| Y. Gökçe | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| M. Çiçek | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| M. Göl | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| U. İrtiş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| B. Bülbül | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| K. Tokaçoğlu | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| B. Mırık | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ahuu Ata | 19 | 2 | 3 | 5 | %10,5* | %52,6* |
| Tahsin Sefa | 17 | 5 | 4 | 3 | %29,4* | %70,6* |
| Jann Poll | 16 | 3 | 4 | 4 | %18,8* | %68,8* |
| Son Of Deniz | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| Aşkbaz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Tatüta | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Silahlıkız | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Öke Hatun | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Colega | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Prenses Botanic | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Öke Hatun | M. Çelik | 7/10 | 6,40 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Ahuu Ata | Ö. Özen | 8/10 | 1,85 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Colega | M. Çelik | 9/10 | 1,85 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Aşkbaz | M. Göl | 6/7 | 30,00 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Colega | U. İrtiş | 6/14 | 8,95 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Aşkbaz | M. Göl | 7/9 | 17,45 |
| 03.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Tahsin Sefa | F. Sansar | 1/17 | 40,55 |
| 10.09.2026 | İzmir | KV-8 | 2000 Kum | Tahsin Sefa | M. Bilgin | 1/11 | 3,70 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Prenses Botanic | R. Ketme | 4/11 | 40,80 |
| 04.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Aşkbaz | M. Göl | 7/11 | 16,90 |
| 03.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Jann Poll | R. Ketme | 5/7 | 13,60 |
| 29.08.2026 | Ankara | G 2 | 1500 Kum | Tahsin Sefa | M. Akyavuz | 3/11 | 10,00 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Son Of Deniz | O. Atmaca | 4/10 | 2,90 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Aşkbaz | U. İrtiş | 6/7 | 26,15 |
| 16.08.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Tahsin Sefa | Ö. Özen | 1/10 | 9,10 |
| 15.08.2026 | İzmir | KV-6 | 2000 Kum | Jann Poll | Ö. Özen | 5/7 | 9,65 |
| 09.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Son Of Deniz | Ö. Özen | 4/5 | 3,75 |
| 08.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Jann Poll | Y. Gökçe | 6/6 | 1,85 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Öke Hatun | O. Atmaca | 1/10 | 3,85 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Ahuu Ata | B. Bülbül | 1/11 | 18,65 |
Sık sorulanlar
Mustafa Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 65 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Mustafa Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 70 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.