Antrenör
Mustafa Gürcü
Mustafa Gürcü'ın atları son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (5 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Gürcü antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* | – |
| Son 12 ay | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* | – |
| 2020'den bu yana | 33 | 0 | 6 | 5 | %0,0 | %33,3 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| 2025 | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| 2024 | 10 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Kum · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Şartlı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Adana | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| Antalya | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %38,5* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 19 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %31,6* |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 33 | 0 | 6 | 5 | %0,0 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 13 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %46,2* |
| Şartlı | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Maiden | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Demir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Solmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akgöbek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Arslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Forever Dallas | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Dallas Mucho | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Karain Aslanı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Dallas Man | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Forever Dallas | S. Çelik | 7/16 | 17,75 |
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Dallas Mucho | M. Çelik | 6/10 | 12,10 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Dallas Man | E. Aktuğ | 9/13 | 14,85 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Forever Dallas | N. Demir | 2/13 | 3,15 |
| 01.10.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Dallas Mucho | M. Çelik | 3/9 | 8,00 |
| 27.09.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Forever Dallas | M. Solmaz | 6/12 | 6,65 |
| 20.09.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Forever Dallas | M. Çelik | 2/10 | 7,60 |
| 12.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Dallas Mucho | G. Kocakaya | 5/7 | 3,90 |
| 18.08.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Forever Dallas | M. Akgöbek | 6/8 | 32,35 |
| 01.08.2026 | Ankara | KV-8 | 2800 Çim | Karain Aslanı | M. Arslan | –/6 | 23,95 |
| 17.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Karain Aslanı | M. Turan | 12/13 | 21,40 |
| 30.10.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Disturbia | M. Solmaz | –/5 | 12,10 |
| 06.09.2025 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Kum | Deep In My Heart | M. Çelik | 8/8 | 6,90 |
| 28.07.2025 | Bursa | Satış 1 | 2100 Kum | Disturbia | A. Yıldız | 2/6 | 3,85 |
| 12.07.2025 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Disturbia | M. Kıyak | 5/8 | 13,30 |
| 24.06.2025 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Disturbia | M. Keçeci | 4/9 | 14,25 |
| 19.06.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Karain Aslanı | G. Kocakaya | 6/6 | 1,90 |
| 31.05.2025 | Ankara | Satış 2 | 2000 Kum | Disturbia | M. Çelik | 8/8 | 9,10 |
| 22.05.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Karain Aslanı | M. Çelik | 2/9 | 4,85 |
| 16.05.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Disturbia | M. Akgöbek | 6/8 | 8,70 |
Sık sorulanlar
Mustafa Gürcü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 11 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Gürcü'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, Adana.
Mustafa Gürcü en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 5 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.