Antrenör
Müslüm Örtünç
Müslüm Örtünç'ın atları son 12 ayda 72 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 33 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Örtünç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 10 | 11 | 6 | %16,7 | %45,0 | −%25,2 |
| Son 12 ay | 72 | 11 | 13 | 9 | %15,3 | %45,8 | −%34,2 |
| 2020'den bu yana | 318 | 60 | 38 | 43 | %18,9 | %44,3 | −%31,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 10 | 11 | 6 | %16,7 | %45,0 |
| 2025 | 93 | 18 | 9 | 17 | %19,4 | %47,3 |
| 2024 | 80 | 20 | 8 | 11 | %25,0 | %48,8 |
| 2023 | 46 | 7 | 8 | 4 | %15,2 | %41,3 |
| 2022 | 23 | 4 | 0 | 4 | %17,4* | %34,8* |
| 2021 | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| 2020 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 34 | 5 | 6 | 4 | %14,7 | %44,1 |
| Ankara | 27 | 4 | 4 | 3 | %14,8* | %40,7* |
| İstanbul | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| Kocaeli | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 38 | 7 | 5 | 5 | %18,4 | %44,7 |
| Çim · Normal | 12 | 3 | 3 | 2 | %25,0* | %66,7* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 2 | 2 | 0 | 2/5 | 4/5 |
| 1201–1600 m | 45 | 7 | 6 | 6 | %15,6 | %42,2 |
| 1601–2000 m | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| 2001+ m | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 45 | 7 | 8 | 7 | %15,6 | %48,9 |
| Arap | 27 | 4 | 5 | 2 | %14,8* | %40,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 23 | 2 | 5 | 2 | %8,7* | %39,1* |
| Handikap | 22 | 5 | 2 | 3 | %22,7* | %45,5* |
| Maiden | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| G | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 131 | 15 | 15 | 23 | %11,5 | %40,5 |
| Adana | 104 | 20 | 14 | 11 | %19,2 | %43,3 |
| Antalya | 44 | 12 | 3 | 2 | %27,3 | %38,6 |
| İstanbul | 29 | 7 | 5 | 5 | %24,1* | %58,6* |
| Kocaeli | 8 | 5 | 1 | 2 | 5/8 | 8/8 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 145 | 34 | 18 | 21 | %23,4 | %50,3 |
| Çim · Normal | 86 | 12 | 9 | 13 | %14,0 | %39,5 |
| Sentetik · Normal | 35 | 6 | 3 | 2 | %17,1 | %31,4 |
| Kum · Nemli | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Sentetik · Islak | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 12 | 7 | 8 | %28,6 | %64,3 |
| 1201–1600 m | 162 | 30 | 15 | 20 | %18,5 | %40,1 |
| 1601–2000 m | 67 | 10 | 13 | 7 | %14,9 | %44,8 |
| 2001+ m | 47 | 8 | 3 | 8 | %17,0 | %40,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 191 | 32 | 27 | 27 | %16,8 | %45,0 |
| Arap | 127 | 28 | 11 | 16 | %22,0 | %43,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 105 | 17 | 8 | 13 | %16,2 | %36,2 |
| Şartlı | 91 | 17 | 11 | 16 | %18,7 | %48,4 |
| Maiden | 50 | 10 | 8 | 4 | %20,0 | %44,0 |
| G | 23 | 3 | 5 | 6 | %13,0* | %60,9* |
| KV-8 | 13 | 3 | 1 | 1 | %23,1* | %38,5* |
| KV-6 | 12 | 5 | 2 | 0 | %41,7* | %58,3* |
| KV-7 | 11 | 2 | 3 | 1 | %18,2* | %54,5* |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| KV-9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çankaya | 19 | 3 | 3 | 2 | %15,8* | %42,1* |
| M. Akyavuz | 8 | 0 | 3 | 2 | 0/8 | 5/8 |
| M. Akgöbek | 7 | 3 | 0 | 2 | 3/7 | 5/7 |
| M. Kıyak | 7 | 2 | 3 | 0 | 2/7 | 5/7 |
| M. Bayır | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| F. Sansar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Sözen | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| A. Çelik | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| E. Cankılıç | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Harşit Beyi | 16 | 3 | 4 | 2 | %18,8* | %56,3* |
| Power Of Hakeem | 14 | 5 | 3 | 1 | %35,7* | %64,3* |
| Mavi Topaz | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Ersele Beyi | 9 | 1 | 3 | 2 | 1/9 | 6/9 |
| Beypars | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kömür Hanım | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sincap | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Bonita | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Arçuray | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Sun Of My Home | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Harşit Beyi | A. Yıldız | 1/11 | 4,00 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Ersele Beyi | E. Çankaya | 6/11 | 4,05 |
| 10.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Kum | Harşit Beyi | S. Çelik | 6/9 | 1,50 |
| 26.09.2026 | Ankara | G 1 | 2800 Çim | Ersele Beyi | E. Çankaya | 1/9 | 2,75 |
| 26.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1300 Kum | Harşit Beyi | M. Bayır | 2/8 | 10,25 |
| 13.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Harşit Beyi | E. Çankaya | 12/18 | 7,10 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Mavi Topaz | S. Çelik | 7/8 | 8,05 |
| 03.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Harşit Beyi | M. Akgöbek | 8/10 | 9,10 |
| 13.08.2026 | Ankara | Satış 2 | 1900 Çim | Bonita | M. Keskin | 11/11 | 47,75 |
| 09.08.2026 | İstanbul | G 3 | 2200 Çim | Ersele Beyi | E. Çankaya | 2/9 | 3,50 |
| 06.08.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Kum | Mavi Topaz | E. Çankaya | 5/7 | 9,45 |
| 21.07.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1200 Kum | Mavi Topaz | M. Akyavuz | 2/7 | 4,30 |
| 09.07.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Çim | Power Of Hakeem | M. Kıyak | 1/7 | 1,50 |
| 30.06.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1500 Kum | Mavi Topaz | M. Akyavuz | 3/7 | 17,05 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Ersele Beyi | E. Çankaya | 3/22 | 33,55 |
| 23.06.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2100 Kum | Harşit Beyi | M. Akgöbek | 3/6 | 5,75 |
| 16.06.2026 | Ankara | G 3 | 1500 Kum | Power Of Hakeem | E. Çankaya | 4/7 | 14,85 |
| 11.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Harşit Beyi | M. Akgöbek | 1/14 | 7,75 |
| 09.06.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Çim | Sun Of My Home | F. Bebek | 8/13 | 21,90 |
| 06.06.2026 | Ankara | G 2 | 2200 Çim | Ersele Beyi | E. Çankaya | 2/13 | 34,55 |
Sık sorulanlar
Müslüm Örtünç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 60 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Örtünç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Müslüm Örtünç en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 34 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.