Antrenör
Murat Aydoğdi
Murat Aydoğdi'ın atları son 12 ayda 3 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Aydoğdi antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 | – |
| 2020'den bu yana | 530 | 67 | 53 | 60 | %12,6 | %34,0 | −%25,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.12.2025, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90 | 2 | 8 | 9 | %2,2 | %21,1 |
| 2024 | 140 | 20 | 14 | 13 | %14,3 | %33,6 |
| 2023 | 105 | 10 | 6 | 15 | %9,5 | %29,5 |
| 2022 | 25 | 7 | 2 | 2 | %28,0* | %44,0* |
| 2021 | 126 | 19 | 17 | 17 | %15,1 | %42,1 |
| 2020 | 44 | 9 | 6 | 4 | %20,5 | %43,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 309 | 30 | 27 | 35 | %9,7 | %29,8 |
| Ankara | 132 | 23 | 18 | 14 | %17,4 | %41,7 |
| Adana | 41 | 10 | 4 | 3 | %24,4 | %41,5 |
| İzmir | 23 | 2 | 1 | 2 | %8,7* | %21,7* |
| İstanbul | 22 | 1 | 2 | 5 | %4,5* | %36,4* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 180 | 13 | 12 | 19 | %7,2 | %24,4 |
| Kum · Normal | 175 | 28 | 19 | 18 | %16,0 | %37,1 |
| Çim · Normal | 114 | 17 | 13 | 16 | %14,9 | %40,4 |
| Sentetik · Nemli | 14 | 2 | 4 | 0 | %14,3* | %42,9* |
| Kum · Nemli | 14 | 4 | 3 | 0 | %28,6* | %50,0* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Sentetik · Sulu | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Sentetik · Islak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 54 | 11 | 8 | 8 | %20,4 | %50,0 |
| 1201–1600 m | 269 | 33 | 22 | 24 | %12,3 | %29,4 |
| 1601–2000 m | 122 | 13 | 16 | 17 | %10,7 | %37,7 |
| 2001+ m | 85 | 10 | 7 | 11 | %11,8 | %32,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 415 | 53 | 50 | 44 | %12,8 | %35,4 |
| Arap | 115 | 14 | 3 | 16 | %12,2 | %28,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 203 | 23 | 20 | 18 | %11,3 | %30,0 |
| Şartlı | 149 | 20 | 19 | 24 | %13,4 | %42,3 |
| Maiden | 101 | 12 | 9 | 10 | %11,9 | %30,7 |
| G | 22 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %22,7* |
| KV-8 | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| KV-7 | 15 | 6 | 0 | 2 | %40,0* | %53,3* |
| A | 8 | 4 | 3 | 0 | 4/8 | 7/8 |
| KV-6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady Glorıa | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Esengözlüm | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2025 | Antalya | Şartlı 3 | 1600 Sentetik | Esengözlüm | E. Şıklı | 13/15 | 109,45 |
| 28.11.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Lady Glorıa | M. Turan | 2/10 | 3,15 |
| 18.11.2025 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Lady Glorıa | B. Akçay | 3/9 | 7,55 |
| 28.09.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1800 Çim | Sabazbeyi | İ. Akın | 5/7 | 8,10 |
| 21.09.2025 | Adana | KV-8 | 1800 Çim | Sabazbeyi | M. Arslan | 8/8 | 48,70 |
| 26.06.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Esengözlüm | T. Alıcı | 18/20 | 73,45 |
| 19.06.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Çim | Oklahoma | A. Sözen | 7/7 | 8,60 |
| 12.06.2025 | İzmir | Satış 1 | 1800 Çim | Zobuhan | T. Alıcı | 13/14 | 86,05 |
| 12.06.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1700 Çim | Entity | A. Yıldız | 7/11 | 4,95 |
| 05.06.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Çim | Esengözlüm | T. Alıcı | 11/14 | 49,15 |
| 05.06.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Çim | Oklahoma | M. Keçeci | 5/8 | 6,35 |
| 31.05.2025 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Zobuhan | H. Gökçe | 11/11 | 28,40 |
| 31.05.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1300 Çim | Entity | G. Özçelik | 4/14 | 13,45 |
| 17.05.2025 | İzmir | KV-6 | 1300 Çim | Oppenheimer | M. Bilgin | 8/8 | 12,85 |
| 17.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Çim | Entity | M. Bilgin | 7/9 | 7,10 |
| 15.05.2025 | İzmir | Şartlı 19 | 1800 Çim | Zobuhan | T. Alıcı | 3/13 | 16,25 |
| 03.05.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 1300 Çim | Oppenheimer | M. Çiçek | 7/13 | 5,25 |
| 03.05.2025 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Entity | M. Bilgin | 1/12 | 4,95 |
| 26.04.2025 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Entity | M. Çiçek | 4/13 | 5,10 |
| 15.04.2025 | Antalya | Handikap 15 | 1600 Sentetik | Ceviz Ağacı | S. Tırpan | 4/12 | 13,20 |
Sık sorulanlar
Murat Aydoğdi bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Aydoğdi'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.12.2025, Antalya.
Murat Aydoğdi en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.