Antrenör
Mine Er
Mine Er'ın atları son 12 ayda 42 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mine Er antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 42 | 3 | 5 | 3 | %7,1 | %26,2 | – |
| Son 12 ay | 42 | 3 | 5 | 3 | %7,1 | %26,2 | – |
| 2020'den bu yana | 45 | 4 | 5 | 4 | %8,9 | %28,9 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.08.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 42 | 3 | 5 | 3 | %7,1 | %26,2 |
| 2025 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 34 | 2 | 3 | 3 | %5,9 | %23,5 |
| İzmir | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 18 | 2 | 3 | 2 | %11,1* | %38,9* |
| Çim · Normal | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 16 | 3 | 2 | 0 | %18,8* | %31,3* |
| 1601–2000 m | 21 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %19,0* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 25 | 3 | 4 | 0 | %12,0* | %28,0* |
| İngiliz | 17 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %23,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 19 | 2 | 2 | 1 | %10,5* | %26,3* |
| Maiden | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| Şartlı | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 36 | 3 | 3 | 3 | %8,3 | %25,0 |
| İzmir | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 20 | 3 | 3 | 3 | %15,0* | %45,0* |
| Çim · Normal | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 16 | 3 | 2 | 0 | %18,8* | %31,3* |
| 1601–2000 m | 24 | 1 | 2 | 3 | %4,2* | %25,0* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 28 | 4 | 4 | 1 | %14,3* | %32,1* |
| İngiliz | 17 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %23,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 22 | 3 | 2 | 2 | %13,6* | %31,8* |
| Maiden | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| Şartlı | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. İnci | 8 | 1 | 3 | 1 | 1/8 | 5/8 |
| M. Turan | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| N. Avci | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| T. Alıcı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Bilgin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| C. Paso | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Şimşek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Akpınar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| T. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaptan Aras | 13 | 3 | 2 | 0 | %23,1* | %38,5* |
| Calıfornia Fire | 12 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| Hep Birlikte | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Noor Iron | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Prens Cora | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Ergen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Life And Light | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2100 Kum | Calıfornia Fire | N. Avci | 3/5 | 4,00 |
| 20.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Kaptan Aras | A. İnci | 7/18 | 23,15 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Ergen | M. Bilgin | 8/10 | 10,30 |
| 14.06.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Kaptan Aras | E. Akpınar | 2/9 | 12,40 |
| 12.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Calıfornia Fire | C. Paso | 5/7 | 6,90 |
| 05.06.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Çim | Noor Iron | H. Şimşek | 9/15 | 24,20 |
| 05.06.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Çim | Calıfornia Fire | T. Yıldız | 4/15 | 2,40 |
| 25.05.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Prens Cora | A. İnci | 2/9 | 7,20 |
| 22.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Calıfornia Fire | A. İnci | 3/10 | 3,55 |
| 16.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Noor Iron | H. Şimşek | 4/11 | 6,95 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Calıfornia Fire | A. İnci | 2/20 | 12,85 |
| 14.05.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1300 Çim | Kaptan Aras | A. İnci | 2/11 | 3,60 |
| 01.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Calıfornia Fire | M. Çiçek | 3/16 | 5,75 |
| 01.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Life And Light | O. Yıldız | 7/16 | 3,85 |
| 01.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Kum | Prens Cora | A. İnci | 5/9 | 10,95 |
| 30.04.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Kaptan Aras | A. İnci | 1/14 | 16,55 |
| 24.04.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Calıfornia Fire | N. Avci | 5/16 | 5,50 |
| 17.04.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Prens Cora | T. Alıcı | 7/17 | 33,30 |
| 13.04.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Kaptan Aras | M. Bilgin | 1/16 | 3,40 |
| 10.04.2026 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Noor Iron | B. Mırık | 7/12 | 9,10 |
Sık sorulanlar
Mine Er bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 42 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mine Er'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.08.2026, Bursa.
Mine Er en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 34 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.