Antrenör
Meriç Han
Meriç Han'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Meriç Han antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 32 | 6 | 9 | 4 | %18,8 | %59,4 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2021, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 12 | 5 | 3 | 1 | %41,7* | %75,0* |
| 2020 | 20 | 1 | 6 | 3 | %5,0* | %50,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 20 | 3 | 5 | 2 | %15,0* | %50,0* |
| İstanbul | 10 | 3 | 3 | 1 | %30,0* | %70,0* |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Adana | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 10 | 1 | 4 | 0 | %10,0* | %50,0* |
| Çim · Normal | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| Sentetik · Normal | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 2 | 1 | 1/4 | 4/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| 1201–1600 m | 19 | 4 | 5 | 1 | %21,1* | %52,6* |
| 1601–2000 m | 8 | 1 | 4 | 1 | 1/8 | 6/8 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 30 | 6 | 9 | 4 | %20,0 | %63,3 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 11 | 3 | 1 | 2 | %27,3* | %54,5* |
| Handikap | 9 | 1 | 4 | 1 | 1/9 | 6/9 |
| Şartlı | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Satış | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2021 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Alberto | Ö. Yıldırım | 5/8 | 6,35 |
| 03.10.2021 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Act Of God | M. Çelik | 1/13 | 2,25 |
| 03.10.2021 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Win The Race | A. Çelik | 2/13 | 2,75 |
| 04.09.2021 | Ankara | Şartlı 3 | 2000 Kum | Allöşşş | M. Çelik | 1/10 | 2,70 |
| 04.09.2021 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Çim | Seriday | A. Kurşun | 1/4 | 2,35 |
| 03.08.2021 | Ankara | Handikap 14 | 1200 Çim | Artiste | E. Tunç | 12/12 | 69,90 |
| 30.07.2021 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Zea Biddy | M. Arslan | 2/8 | 6,25 |
| 02.07.2021 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Zea Biddy | V. Abiş | 3/6 | 2,55 |
| 11.06.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Zea Biddy | V. Abiş | 1/9 | 5,50 |
| 19.05.2021 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | End Of Trouble | A. Sözen | 2/14 | 2,45 |
| 03.04.2021 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Gökyüzü | S. Boyraz | 5/6 | 1,45 |
| 27.03.2021 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Hard Off Hüsne | S. Boyraz | 1/12 | 5,75 |
| 11.12.2020 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Wind Blast | F. Yüksel | 4/5 | 7,05 |
| 29.11.2020 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Çim | Sun Time | H. Çizik | 4/11 | 2,00 |
| 25.11.2020 | İstanbul | KV-7 | 2100 Çim | Wind Blast | H. Çizik | 3/8 | 3,85 |
| 25.08.2020 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Angel Spirit | Ö. Yıldırım | 2/14 | 6,55 |
| 25.08.2020 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Şüşü | Ö. Yıldırım | 4/7 | 2,75 |
| 13.08.2020 | Ankara | Handikap 14 | 2000 Kum | Şüşü | E. Çankaya | 2/8 | 3,00 |
| 08.08.2020 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Angel Spirit | Ö. Yıldırım | 1/18 | 2,90 |
| 08.08.2020 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Balance | M. Çelik | 17/18 | 15,35 |
Sık sorulanlar
Meriç Han bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Meriç Han'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2021, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.