Antrenör
Mehmet Polat
Mehmet Polat'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Polat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 105 | 7 | 6 | 6 | %6,7 | %18,1 | −%66,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.12.2023, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 2022 | 30 | 1 | 1 | 0 | %3,3 | %6,7 |
| 2021 | 68 | 6 | 5 | 5 | %8,8 | %23,5 |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 37 | 3 | 1 | 1 | %8,1 | %13,5 |
| Diyarbakır | 27 | 3 | 0 | 2 | %11,1* | %18,5* |
| Elazığ | 19 | 1 | 4 | 0 | %5,3* | %26,3* |
| Adana | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| İstanbul | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 86 | 7 | 6 | 3 | %8,1 | %18,6 |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 46 | 5 | 1 | 2 | %10,9 | %17,4 |
| 1201–1600 m | 36 | 1 | 4 | 2 | %2,8 | %19,4 |
| 1601–2000 m | 22 | 1 | 1 | 2 | %4,5* | %18,2* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 75 | 6 | 6 | 4 | %8,0 | %21,3 |
| İngiliz | 30 | 1 | 0 | 2 | %3,3 | %10,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 43 | 1 | 2 | 2 | %2,3 | %11,6 |
| Handikap | 37 | 3 | 2 | 2 | %8,1 | %18,9 |
| Maiden | 20 | 3 | 2 | 2 | %15,0* | %35,0* |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.12.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Uçantumbulbey | M. Şakir | 9/13 | 26,50 |
| 19.06.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Fidan Hanım | N. Altın | 11/15 | 10,20 |
| 30.05.2023 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Fidan Hanım | V. Demir | 6/12 | 11,85 |
| 22.05.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Fidan Hanım | F. Yardımcı | 14/15 | 6,80 |
| 15.05.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Fidan Hanım | İ. Akyavuz | 3/11 | 10,15 |
| 10.04.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 1 | 1000 Kum | Fidan Hanım | M. Çakmak | 10/14 | 26,25 |
| 03.07.2022 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Erebus | Y. Çelikbaş | 7/9 | 5,15 |
| 02.07.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Brave Prince | M. Işık | 9/13 | 62,85 |
| 09.05.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Engerek | M. Şakir | 10/16 | 7,30 |
| 03.05.2022 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Ateşle İmtihan | Ö. Yıldırım | 5/8 | 6,55 |
| 25.04.2022 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Erebus | A. Bayar | 14/16 | 39,85 |
| 18.04.2022 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1200 Kum | Uçauça | H. Sarıdal | 10/18 | 9,40 |
| 17.04.2022 | Adana | Handikap 15 | 1300 Çim | Engerek | E. Çankaya | 6/12 | 8,30 |
| 13.04.2022 | Elazığ | Handikap 14 | 1700 Kum | Ezgilgüzeli | N. Altın | 10/11 | 15,30 |
| 13.04.2022 | Elazığ | Şartlı 1 | 1000 Kum | Serhanşah | İ. Akyavuz | 9/11 | 3,20 |
| 13.04.2022 | Elazığ | Şartlı 1 | 1000 Kum | Demir Esranur | H. Altunkılıç | 8/11 | 3,20 |
| 28.03.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Erebus | M. Işık | 15/18 | 94,40 |
| 28.03.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Uçauça | H. Sarıdal | 7/12 | 38,70 |
| 26.03.2022 | Adana | Handikap 15 | 1800 Çim | Engerek | A. Çankaya | 6/11 | 5,30 |
| 24.03.2022 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1200 Kum | Ezgilgüzeli | H. Akkaya | 15/18 | 28,70 |
Sık sorulanlar
Mehmet Polat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Polat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.12.2023, Şanlıurfa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.