Antrenör
Mehmet Arıcı
Mehmet Arıcı'ın atları son 12 ayda 19 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (9 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Arıcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 4 | 0 | 4 | %23,5* | %47,1* | – |
| Son 12 ay | 19 | 5 | 0 | 5 | %26,3* | %52,6* | – |
| 2020'den bu yana | 283 | 41 | 27 | 38 | %14,5 | %37,5 | −%36,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 4 | 0 | 4 | %23,5* | %47,1* |
| 2025 | 43 | 4 | 5 | 6 | %9,3 | %34,9 |
| 2024 | 32 | 7 | 3 | 6 | %21,9 | %50,0 |
| 2023 | 43 | 8 | 5 | 7 | %18,6 | %46,5 |
| 2022 | 65 | 10 | 8 | 6 | %15,4 | %36,9 |
| 2021 | 45 | 3 | 3 | 4 | %6,7 | %22,2 |
| 2020 | 38 | 5 | 3 | 5 | %13,2 | %34,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 9 | 3 | 0 | 1 | 3/9 | 4/9 |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Adana | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 7 | 2 | 0 | 3 | 2/7 | 5/7 |
| Çim · Normal | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 17 | 5 | 0 | 5 | %29,4* | %58,8* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 12 | 3 | 0 | 4 | %25,0* | %58,3* |
| İngiliz | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
| KV-7 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Maiden | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 185 | 22 | 19 | 24 | %11,9 | %35,1 |
| İstanbul | 29 | 2 | 1 | 3 | %6,9* | %20,7* |
| Kocaeli | 27 | 8 | 2 | 2 | %29,6* | %44,4* |
| Bursa | 15 | 1 | 2 | 5 | %6,7* | %53,3* |
| Adana | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| İzmir | 11 | 6 | 2 | 0 | %54,5* | %72,7* |
| Antalya | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 149 | 25 | 18 | 25 | %16,8 | %45,6 |
| Çim · Normal | 70 | 9 | 4 | 6 | %12,9 | %27,1 |
| Sentetik · Normal | 26 | 2 | 1 | 3 | %7,7* | %23,1* |
| Kum · Islak | 16 | 3 | 2 | 1 | %18,8* | %37,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 39 | 6 | 4 | 8 | %15,4 | %46,2 |
| 1201–1600 m | 154 | 22 | 13 | 19 | %14,3 | %35,1 |
| 1601–2000 m | 58 | 8 | 5 | 9 | %13,8 | %37,9 |
| 2001+ m | 32 | 5 | 5 | 2 | %15,6 | %37,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 157 | 25 | 15 | 25 | %15,9 | %41,4 |
| İngiliz | 126 | 16 | 12 | 13 | %12,7 | %32,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 89 | 10 | 12 | 14 | %11,2 | %40,4 |
| Handikap | 57 | 13 | 6 | 8 | %22,8 | %47,4 |
| Maiden | 45 | 5 | 1 | 3 | %11,1 | %20,0 |
| KV-7 | 18 | 1 | 0 | 3 | %5,6* | %22,2* |
| G | 18 | 1 | 2 | 3 | %5,6* | %33,3* |
| KV-6 | 17 | 2 | 2 | 3 | %11,8* | %41,2* |
| KV-8 | 17 | 4 | 2 | 2 | %23,5* | %47,1* |
| Satış | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| A | 7 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 5/7 |
| KV-9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Kocakaya | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| A. Çelik | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| H. Karataş | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Sansar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Avli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| O. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ayaz Defne | 12 | 3 | 0 | 4 | %25,0* | %58,3* |
| Queen Çınar | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Ohana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Huntrix | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Ayaz Defne | A. Yıldız | 10/14 | 3,90 |
| 17.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 2200 Kum | Ayaz Defne | F. Sansar | 4/6 | 5,70 |
| 17.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Ohana | C. Avli | 6/7 | 13,15 |
| 08.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1400 Çim | Queen Çınar | M. Akyavuz | 6/8 | 11,80 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Ayaz Defne | M. Kaya | 3/6 | 7,60 |
| 25.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Queen Çınar | A. Kurşun | 9/9 | 21,90 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Ayaz Defne | O. Yıldız | 3/11 | 26,65 |
| 03.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1400 Kum | Ayaz Defne | G. Kocakaya | 9/12 | 6,05 |
| 22.08.2026 | Ankara | KV-6 | 1300 Çim | Queen Çınar | A. Çelik | 3/5 | 3,90 |
| 13.08.2026 | Ankara | KV-8 | 1400 Çim | Ayaz Defne | E. Çizik | 9/10 | 17,15 |
| 04.08.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Queen Çınar | G. Kocakaya | 1/6 | 1,85 |
| 14.07.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Queen Çınar | M. Kıyak | 1/9 | 24,85 |
| 11.04.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Ayaz Defne | H. Karataş | 5/6 | 1,95 |
| 15.03.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Ayaz Defne | H. Karataş | 1/5 | 1,60 |
| 10.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Huntrix | M. Sunkar | 13/13 | 21,45 |
| 28.02.2026 | Adana | KV-7 | 1500 Kum | Ayaz Defne | A. Çelik | 3/9 | 1,60 |
| 10.01.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Ayaz Defne | A. Çelik | 1/11 | 2,90 |
| 20.12.2025 | İstanbul | KV-8 | 1400 Kum | Ayaz Defne | A. Kurşun | 3/5 | 17,70 |
| 13.11.2025 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Ayaz Defne | G. Kocakaya | 1/15 | 4,50 |
| 02.11.2025 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Ayaz Defne | B. Akçay | 3/9 | 22,05 |
Sık sorulanlar
Mehmet Arıcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 17 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Arıcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.10.2026, İstanbul.
Mehmet Arıcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 9 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.