Antrenör
İsmail Ağırtaş
İsmail Ağırtaş'ın atları son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (6 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Ağırtaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 | – |
| Son 12 ay | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 | – |
| 2020'den bu yana | 98 | 11 | 5 | 5 | %11,2 | %21,4 | +%2,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 11.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| 2025 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2024 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3/7 | 3/7 |
| 2023 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2022 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 2021 | 31 | 4 | 3 | 2 | %12,9 | %29,0 |
| 2020 | 34 | 3 | 1 | 2 | %8,8 | %17,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Arap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şartlı | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 64 | 8 | 4 | 4 | %12,5 | %25,0 |
| Ankara | 28 | 3 | 1 | 0 | %10,7* | %14,3* |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 64 | 7 | 3 | 5 | %10,9 | %23,4 |
| Çim · Normal | 24 | 2 | 1 | 0 | %8,3* | %12,5* |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 53 | 8 | 3 | 2 | %15,1 | %24,5 |
| 1601–2000 m | 26 | 2 | 1 | 2 | %7,7* | %19,2* |
| 2001+ m | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 51 | 6 | 2 | 1 | %11,8 | %17,6 |
| İngiliz | 47 | 5 | 3 | 4 | %10,6 | %25,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 47 | 5 | 1 | 2 | %10,6 | %17,0 |
| Şartlı | 36 | 4 | 4 | 3 | %11,1 | %30,6 |
| Satış | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Uyar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Kılınç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| T. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| E. Atlamaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Miss Strong | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Eşay | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Asil Azra | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Sait Reis | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Eşay | E. Cankılıç | 2/12 | 2,95 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1900 Kum | Asil Azra | T. Yıldız | 3/7 | 23,10 |
| 11.04.2026 | Adana | Satış 1 | 1900 Kum | Miss Strong | M. Uyar | 8/8 | 43,75 |
| 28.03.2026 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Miss Strong | M. Uyar | 10/14 | 94,10 |
| 22.03.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Miss Strong | B. Kılınç | 7/10 | 23,50 |
| 10.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Miss Strong | E. Atlamaz | 7/13 | 52,85 |
| 12.01.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Sait Reis | B. Kılınç | 13/15 | 24,00 |
| 14.09.2025 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | The Nıght Hunter | F. Bebek | 6/13 | 10,55 |
| 31.08.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | The Nıght Hunter | F. Bebek | 4/12 | 19,65 |
| 28.07.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | The Nıght Hunter | E. Kadirler | 8/8 | 30,10 |
| 15.07.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | The Nıght Hunter | K. Tokaçoğlu | 6/10 | 22,15 |
| 07.07.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Kum | The Nıght Hunter | B. Gökçe | 9/11 | 21,45 |
| 09.06.2025 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Kum | The Nıght Hunter | C. Paso | 7/13 | 10,05 |
| 30.05.2025 | Bursa | Handikap 17 | 1900 Kum | The Nıght Hunter | C. Paso | 6/15 | 37,30 |
| 18.05.2025 | Adana | Şartlı 5 | 2000 Çim | Ocean Empire | E. Tunç | 6/11 | 50,75 |
| 11.05.2025 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | The Nıght Hunter | E. Sincan | 5/9 | 18,00 |
| 04.05.2025 | Adana | Handikap 16 | 1900 Çim | The Nıght Hunter | H. Çizik | 7/14 | 11,25 |
| 19.11.2024 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | The Nıght Hunter | F. Çetinbaş | 1/11 | 6,75 |
| 05.11.2024 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | The Nıght Hunter | B. Kılınç | 1/11 | 11,35 |
| 29.10.2024 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Kum | The Nıght Hunter | B. Kılınç | 6/9 | 48,75 |
Sık sorulanlar
İsmail Ağırtaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Ağırtaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 11.10.2026, Adana.
İsmail Ağırtaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 6 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.