Antrenör
Hüseyin Özkan
Hüseyin Özkan'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Özkan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 19 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,5* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 23.05.2022, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| 2021 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 19 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,5* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 17 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %11,8* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Maiden | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Şartlı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2022 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Zerhat | Y. Çelikbaş | 5/15 | 23,80 |
| 23.05.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Güneşi Gördüm | E. Akkılıç | 12/15 | 7,25 |
| 23.05.2022 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 2000 Kum | Ağrı Dağı | F. Çetinbaş | 4/13 | 28,65 |
| 23.05.2022 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Ondörtnisan | E. Akkılıç | 9/15 | 14,05 |
| 16.05.2022 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1700 Kum | Ağrı Dağı | F. Çetinbaş | 11/15 | 7,55 |
| 16.05.2022 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1700 Kum | Kral Camuz | S. Altay | 5/15 | 7,55 |
| 11.04.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Miranbey | S. Kaplan | 3/13 | 44,70 |
| 14.02.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Yamaçbeyi | A. Bayar | 7/12 | 17,40 |
| 14.02.2022 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Kral Camuz | Y. Çelikbaş | 6/15 | 6,30 |
| 07.02.2022 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Kral Camuz | Y. Çelikbaş | 2/11 | 14,85 |
| 28.06.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Miranbey | İ. Akyavuz | 4/8 | 3,20 |
| 14.06.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Kral Camuz | N. Altın | 6/9 | 6,90 |
| 14.06.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1200 Kum | Silent Women | İ. Akyavuz | 5/6 | 3,90 |
| 31.05.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Miranbey | Y. Cengiz | 4/8 | 12,35 |
| 17.05.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Miranbey | M. Avşar | 8/8 | 5,60 |
| 10.05.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1100 Kum | Miranbey | F. Yardımcı | 4/7 | 2,75 |
| 19.04.2021 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1200 Kum | Güneşi Gördüm | F. Yardımcı | 4/16 | 4,90 |
| 18.02.2021 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1300 Kum | Senaşeyma | T. Bali | 14/14 | 55,00 |
| 01.02.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1800 Kum | Sorgül | F. Felhan | 6/12 | 16,60 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Özkan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Özkan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 23.05.2022, Şanlıurfa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.