Apranti (AP)AP nedir?
Tolga Yılmaz
Tolga Yılmaz son 12 ayda 8 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolga Yılmaz jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 | – |
| Son 12 ay | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 | – |
| 2020'den bu yana | 344 | 10 | 15 | 18 | %2,9 | %12,5 | −%46,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 10.09.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 2025 | 51 | 1 | 0 | 1 | %2,0 | %3,9 |
| 2024 | 120 | 4 | 3 | 7 | %3,3 | %11,7 |
| 2023 | 79 | 2 | 6 | 6 | %2,5 | %17,7 |
| 2022 | 52 | 3 | 5 | 3 | %5,8 | %21,2 |
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2020 | 33 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %6,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 250 | 7 | 7 | 11 | %2,8 | %10,0 |
| Diyarbakır | 27 | 1 | 3 | 5 | %3,7* | %33,3* |
| İstanbul | 23 | 1 | 1 | 1 | %4,3* | %13,0* |
| Elazığ | 16 | 1 | 1 | 0 | %6,3* | %12,5* |
| İzmir | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Adana | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 3 | 0 | 0/6 | 3/6 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 294 | 9 | 13 | 15 | %3,1 | %12,6 |
| Kum · Nemli | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
| Çim · Normal | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 61 | 0 | 0 | 4 | %0,0 | %6,6 |
| 1201–1600 m | 137 | 4 | 7 | 5 | %2,9 | %11,7 |
| 1601–2000 m | 134 | 6 | 8 | 9 | %4,5 | %17,2 |
| 2001+ m | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 177 | 6 | 6 | 10 | %3,4 | %12,4 |
| İngiliz | 167 | 4 | 9 | 8 | %2,4 | %12,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Ataş | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| S. Çelikman | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Gül | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ahsen Sultan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gün Işıtan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Düzlük | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Çepni | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Seren Rüzgarı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Ahsen Sultan | A. Ataş | 7/7 | 25,80 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Gün Işıtan | S. Çelikman | 8/15 | 6,70 |
| 20.06.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Düzlük | S. Çelikman | 8/8 | 27,95 |
| 30.05.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Ahsen Sultan | A. Ataş | 6/7 | 38,05 |
| 23.05.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1100 Kum | Ahsen Sultan | A. Ataş | 5/5 | 20,35 |
| 16.05.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Çepni | A. Ataş | 11/11 | 21,05 |
| 23.04.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Seren Rüzgarı | B. Gül | 9/15 | 39,15 |
| 18.04.2026 | İzmir | Maiden | 1000 Kum | Ahsen Sultan | A. Ataş | 4/6 | 25,05 |
| 23.10.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Mr Shorty | A. Ataş | 8/8 | 51,60 |
| 10.08.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Ferzana | S. Gözüngü | 9/9 | 26,45 |
| 01.05.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Mr Shorty | A. Özmüş | 8/11 | 66,50 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1400 Kum | The Nightmare | G. Balta | 14/14 | 76,20 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Mavi Umutlar | M. Gündüz | 5/14 | 57,75 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Grand Meteor | T. Çizik | 8/14 | 97,65 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Itır Çiçeği | B. Bulut | 6/10 | 11,10 |
| 31.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 17 | 1900 Kum | Kuzey Kartalı | A. Akbaba | 9/17 | 9,20 |
| 31.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Altın Damla | C. Şahin | 17/17 | 95,35 |
| 31.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Itır Çiçeği | B. Bulut | 3/15 | 42,60 |
| 31.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 17 | 1400 Kum | Koşar Zeynel | E. Yardımcı | 10/15 | 30,40 |
| 31.03.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Mir Mirhat Hat | H. Çalı | 6/11 | 74,80 |
Sık sorulanlar
Tolga Yılmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 8 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolga Yılmaz bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 10.09.2026, İzmir.
Tolga Yılmaz en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 8 koşu, 0 birincilik.
Tolga Yılmaz apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.