Antrenör
Halil İbrahim Akçay
Halil İbrahim Akçay'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil İbrahim Akçay antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 610 | 51 | 94 | 63 | %8,4 | %34,1 | −%58,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 17.09.2024, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55 | 2 | 14 | 5 | %3,6 | %38,2 |
| 2023 | 215 | 14 | 33 | 23 | %6,5 | %32,6 |
| 2022 | 121 | 11 | 12 | 9 | %9,1 | %26,4 |
| 2021 | 127 | 14 | 27 | 12 | %11,0 | %41,7 |
| 2020 | 92 | 10 | 8 | 14 | %10,9 | %34,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 352 | 30 | 50 | 34 | %8,5 | %32,4 |
| Adana | 218 | 20 | 40 | 22 | %9,2 | %37,6 |
| İstanbul | 30 | 1 | 3 | 4 | %3,3 | %26,7 |
| Kocaeli | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 316 | 26 | 55 | 36 | %8,2 | %37,0 |
| Çim · Normal | 182 | 15 | 25 | 17 | %8,2 | %31,3 |
| Kum · Nemli | 27 | 2 | 6 | 3 | %7,4* | %40,7* |
| Kum · Islak | 21 | 3 | 3 | 2 | %14,3* | %38,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 15 | 2 | 0 | 1 | %13,3* | %20,0* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Kum · Sulu | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Ağır | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 56 | 4 | 9 | 8 | %7,1 | %37,5 |
| 1201–1600 m | 308 | 23 | 43 | 33 | %7,5 | %32,1 |
| 1601–2000 m | 166 | 15 | 31 | 14 | %9,0 | %36,1 |
| 2001+ m | 80 | 9 | 11 | 8 | %11,3 | %35,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 472 | 44 | 72 | 57 | %9,3 | %36,7 |
| Arap | 138 | 7 | 22 | 6 | %5,1 | %25,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 235 | 21 | 36 | 26 | %8,9 | %35,3 |
| Şartlı | 165 | 13 | 30 | 13 | %7,9 | %33,9 |
| Maiden | 88 | 7 | 13 | 9 | %8,0 | %33,0 |
| KV-7 | 25 | 2 | 4 | 3 | %8,0* | %36,0* |
| Satış | 23 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %8,7* |
| KV-6 | 22 | 2 | 3 | 3 | %9,1* | %36,4* |
| G | 19 | 1 | 2 | 1 | %5,3* | %21,1* |
| KV-8 | 14 | 1 | 3 | 4 | %7,1* | %57,1* |
| A | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| KV-9 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Maiden/Satış | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2024 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Çetrefilli | M. Sunkar | 8/8 | 24,75 |
| 08.09.2024 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | La Favorita | E. Çizik | 2/6 | 3,90 |
| 05.09.2024 | Ankara | KV-7 | 1400 Kum | Herekli | G. Kocakaya | 3/5 | 2,50 |
| 24.08.2024 | Ankara | Şartlı 19 | 1300 Kum | La Favorita | E. Çizik | 5/11 | 16,85 |
| 13.08.2024 | Kocaeli | KV-7 | 1900 Kum | Herekli | S. Kaya | 6/6 | 4,20 |
| 03.08.2024 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Herekli | M. Sunkar | 2/8 | 1,90 |
| 03.08.2024 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Narlıca Güzeli | K. Demirel | 8/9 | 21,35 |
| 25.07.2024 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Narlıca Güzeli | M. Arslan | 10/10 | 29,90 |
| 23.07.2024 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Yennefer | M. Sunkar | 2/7 | 2,25 |
| 13.07.2024 | Ankara | Şartlı 4 | 2400 Çim | Captain America | V. Demir | 8/8 | 37,30 |
| 11.07.2024 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Narlıca Güzeli | H. Kılıçarslan | 8/8 | 24,05 |
| 06.07.2024 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Olimpic Man | H. Çizik | 7/7 | 6,20 |
| 04.07.2024 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Chıllı Charlıe | H. Kılıçarslan | 3/6 | 5,95 |
| 02.07.2024 | Ankara | Şartlı 4 | 2100 Kum | Herekli | M. Kıyak | 2/8 | 13,70 |
| 02.07.2024 | Ankara | Handikap 17 | 1900 Çim | Captain America | M. Keskin | 6/6 | 9,40 |
| 29.06.2024 | Ankara | Satış 2 | 2000 Kum | Bibula | İ. Göçer | 6/6 | 0,00 |
| 26.06.2024 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Yennefer | K. Tokaçoğlu | 3/11 | 3,85 |
| 21.06.2024 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Yennefer | V. Abiş | 9/10 | 5,50 |
| 20.06.2024 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Herekli | A. Kurşun | 7/8 | 5,35 |
| 18.06.2024 | Ankara | Şartlı 3 | 1900 Çim | Captain America | F. Çetin | 4/5 | 15,65 |
Sık sorulanlar
Halil İbrahim Akçay bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil İbrahim Akçay'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 17.09.2024, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.