Jokey
Harun Kılıçarslan
Harun Kılıçarslan son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Harun Kılıçarslan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 635 | 51 | 52 | 64 | %8,0 | %26,3 | −%28,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 23.07.2024, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 2023 | 61 | 2 | 6 | 6 | %3,3 | %23,0 |
| 2022 | 235 | 19 | 19 | 23 | %8,1 | %26,0 |
| 2021 | 188 | 18 | 16 | 17 | %9,6 | %27,1 |
| 2020 | 143 | 12 | 11 | 17 | %8,4 | %28,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 319 | 23 | 30 | 32 | %7,2 | %26,6 |
| Adana | 275 | 27 | 19 | 28 | %9,8 | %26,9 |
| İstanbul | 26 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %15,4* |
| Kocaeli | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 269 | 23 | 21 | 25 | %8,6 | %25,7 |
| Çim · Normal | 244 | 22 | 16 | 25 | %9,0 | %25,8 |
| Kum · Nemli | 35 | 2 | 6 | 6 | %5,7 | %40,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 18 | 1 | 2 | 2 | %5,6* | %27,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| Çim · Yumuşak | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
| Sentetik · Normal | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 94 | 10 | 5 | 13 | %10,6 | %29,8 |
| 1201–1600 m | 295 | 20 | 29 | 22 | %6,8 | %24,1 |
| 1601–2000 m | 170 | 15 | 11 | 22 | %8,8 | %28,2 |
| 2001+ m | 76 | 6 | 7 | 7 | %7,9 | %26,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 465 | 37 | 36 | 53 | %8,0 | %27,1 |
| Arap | 170 | 14 | 16 | 11 | %8,2 | %24,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.07.2024 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Çim | Chıllı Charlıe | Ş. Aydemir | 4/7 | 18,75 |
| 11.07.2024 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Narlıca Güzeli | H. Akçay | 8/8 | 24,05 |
| 04.07.2024 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Chıllı Charlıe | H. Akçay | 3/6 | 5,95 |
| 29.06.2024 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Silver Pilot | S. Gürkan | 10/10 | 47,70 |
| 20.06.2024 | Ankara | Satış 1 | 1900 Çim | Silver Pilot | S. Gürkan | 6/8 | 31,70 |
| 13.06.2024 | Ankara | Handikap 14 | 2200 Çim | Silver Pilot | S. Gürkan | 5/8 | 20,55 |
| 30.05.2024 | Ankara | Şartlı 4 | 1200 Çim | Örneksoy | Ş. Aydemir | 6/7 | 19,85 |
| 30.05.2024 | Ankara | Satış 1 | 1600 Çim | Silver Pilot | S. Gürkan | 9/10 | 21,85 |
| 19.08.2023 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Narlıca Güzeli | H. Akçay | 12/13 | 11,75 |
| 17.08.2023 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Lady Despina | S. Gürkan | 3/6 | 5,50 |
| 15.08.2023 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Demsey | N. Güven | 8/10 | 3,50 |
| 12.08.2023 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Çim | Müteşekkir | H. Dülger | 8/11 | 31,10 |
| 12.08.2023 | Ankara | Handikap 16 | 1900 Çim | Wındmıll | Ş. Aydemir | 3/7 | 2,15 |
| 12.08.2023 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Chestnut Candy | Ş. Aydemir | 6/10 | 5,90 |
| 10.08.2023 | Ankara | Handikap 16 | 2000 Kum | Kelpie | Ş. Aydemir | 7/8 | 7,10 |
| 05.08.2023 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Wındmıll | Ş. Aydemir | 2/7 | 3,75 |
| 03.08.2023 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Tonıght Gamer | Ş. Aydemir | 7/9 | 25,65 |
| 03.08.2023 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Mangusta | S. Gürkan | 1/10 | 4,85 |
| 22.07.2023 | Ankara | Maiden | 1900 Çim | Right Law Justice | H. Akçay | 8/11 | 16,10 |
| 21.07.2023 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Honest Bird | Ö. Öztürk | 8/13 | 38,30 |
Sık sorulanlar
Harun Kılıçarslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Harun Kılıçarslan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 23.07.2024, Ankara.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.