Antrenör
Fethi Ahmet Yeşilbudak
Fethi Ahmet Yeşilbudak'ın atları son 12 ayda 16 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (16 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fethi Ahmet Yeşilbudak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* | – |
| Son 12 ay | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* | – |
| 2020'den bu yana | 182 | 22 | 23 | 24 | %12,1 | %37,9 | −%36,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 19.04.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| 2024 | 92 | 12 | 11 | 13 | %13,0 | %39,1 |
| 2023 | 74 | 9 | 12 | 10 | %12,2 | %41,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1601–2000 m | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 60 | 7 | 8 | 11 | %11,7 | %43,3 |
| Elazığ | 45 | 6 | 7 | 8 | %13,3 | %46,7 |
| Bursa | 32 | 6 | 5 | 2 | %18,8 | %40,6 |
| Adana | 20 | 1 | 0 | 1 | %5,0* | %10,0* |
| Ankara | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Kocaeli | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 122 | 17 | 17 | 19 | %13,9 | %43,4 |
| Sentetik · Normal | 21 | 2 | 4 | 3 | %9,5* | %42,9* |
| Çim · Normal | 18 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,6* |
| Kum · Nemli | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 8 | 11 | 7 | %19,0 | %61,9 |
| 1201–1600 m | 78 | 6 | 9 | 11 | %7,7 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 45 | 5 | 2 | 3 | %11,1 | %22,2 |
| 2001+ m | 17 | 3 | 1 | 3 | %17,6* | %41,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 136 | 19 | 19 | 16 | %14,0 | %39,7 |
| İngiliz | 46 | 3 | 4 | 8 | %6,5 | %32,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 66 | 9 | 10 | 9 | %13,6 | %42,4 |
| Handikap | 58 | 8 | 4 | 8 | %13,8 | %34,5 |
| Maiden | 21 | 3 | 3 | 2 | %14,3* | %38,1* |
| KV-6 | 13 | 1 | 5 | 1 | %7,7* | %53,8* |
| KV-8 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0/8 | 4/8 |
| G | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çizik | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Ö. Ordu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| V. Abiş | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Atlamaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kıyak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Harput Muhafızı | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Kutadgu | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Hüradam | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Harput Muhafızı | E. Çankaya | 8/14 | 3,40 |
| 31.03.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Harput Muhafızı | M. Çelik | 5/8 | 7,05 |
| 31.03.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1500 Kum | Kutadgu | Ö. Ordu | 8/12 | 23,25 |
| 24.03.2026 | Adana | Handikap 15 | 2000 Kum | Harput Muhafızı | V. Abiş | 4/7 | 1,85 |
| 17.03.2026 | Adana | Kısa Vade Handikap 22 | 1500 Kum | Kutadgu | N. Demir | 6/10 | 25,70 |
| 14.03.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Kum | Harput Muhafızı | E. Çizik | 5/7 | 4,95 |
| 22.02.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Harput Muhafızı | E. Çizik | 1/8 | 16,90 |
| 22.02.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2000 Kum | Kutadgu | Ö. Ordu | 6/8 | 16,50 |
| 15.02.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Kutadgu | M. Kıyak | 4/7 | 7,55 |
| 01.02.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Harput Muhafızı | M. Çelik | 7/11 | 6,95 |
| 01.02.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Kum | Kutadgu | E. Cankılıç | 5/7 | 7,30 |
| 27.01.2026 | Adana | Satış 1 | 1900 Kum | Hüradam | E. Tunç | 12/13 | 32,40 |
| 20.01.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Harput Muhafızı | E. Çizik | 3/8 | 3,85 |
| 12.01.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Harput Muhafızı | V. Abiş | 5/15 | 3,60 |
| 12.01.2026 | Adana | Handikap 21 | 1900 Kum | Kutadgu | E. Atlamaz | 6/6 | 17,35 |
| 04.01.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Kutadgu | E. Atlamaz | 4/9 | 12,30 |
| 12.11.2024 | Kocaeli | Handikap 17 | 1800 Kum | Kutadgu | E. Aktuğ | 1/12 | 14,55 |
| 12.11.2024 | Kocaeli | KV-8 | 1500 Kum | Nesib | K. Tokaçoğlu | 3/9 | 12,70 |
| 06.11.2024 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Harput Ateşi | M. Aktürk | 5/7 | 6,40 |
| 28.10.2024 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Nesib | K. Tokaçoğlu | 1/6 | 3,60 |
Sık sorulanlar
Fethi Ahmet Yeşilbudak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 16 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fethi Ahmet Yeşilbudak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 19.04.2026, Adana.
Fethi Ahmet Yeşilbudak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 16 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.