Antrenör
Erhan Dıblen
Erhan Dıblen'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erhan Dıblen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 369 | 60 | 38 | 42 | %16,3 | %37,9 | −%41,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.11.2025, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| 2024 | 101 | 14 | 8 | 9 | %13,9 | %30,7 |
| 2023 | 131 | 26 | 16 | 13 | %19,8 | %42,0 |
| 2022 | 85 | 15 | 6 | 10 | %17,6 | %36,5 |
| 2021 | 42 | 3 | 8 | 10 | %7,1 | %50,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 140 | 17 | 13 | 13 | %12,1 | %30,7 |
| Adana | 90 | 14 | 14 | 11 | %15,6 | %43,3 |
| İstanbul | 72 | 19 | 7 | 6 | %26,4 | %44,4 |
| Antalya | 58 | 8 | 4 | 8 | %13,8 | %34,5 |
| Bursa | 6 | 2 | 0 | 3 | 2/6 | 5/6 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 151 | 19 | 19 | 16 | %12,6 | %35,8 |
| Kum · Normal | 119 | 19 | 12 | 15 | %16,0 | %38,7 |
| Sentetik · Normal | 53 | 16 | 2 | 4 | %30,2 | %41,5 |
| Kum · Nemli | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 3 | 1 | 2 | 3/7 | 6/7 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 4 | 2 | 3 | %15,4* | %34,6* |
| 1201–1600 m | 167 | 20 | 17 | 21 | %12,0 | %34,7 |
| 1601–2000 m | 105 | 17 | 11 | 13 | %16,2 | %39,0 |
| 2001+ m | 71 | 19 | 8 | 5 | %26,8 | %45,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 291 | 31 | 28 | 35 | %10,7 | %32,3 |
| Arap | 78 | 29 | 10 | 7 | %37,2 | %59,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 102 | 21 | 12 | 11 | %20,6 | %43,1 |
| Handikap | 92 | 11 | 7 | 7 | %12,0 | %27,2 |
| Maiden | 58 | 6 | 7 | 8 | %10,3 | %36,2 |
| G | 32 | 4 | 2 | 4 | %12,5 | %31,3 |
| KV-8 | 21 | 7 | 4 | 2 | %33,3* | %61,9* |
| KV-7 | 17 | 5 | 2 | 2 | %29,4* | %52,9* |
| KV-6 | 15 | 2 | 1 | 3 | %13,3* | %40,0* |
| Satış | 15 | 2 | 2 | 1 | %13,3* | %33,3* |
| KV-9 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| A | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kadın Amatör Binici | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Midnight Storm | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Midnight Storm | G. Özçelik | 9/10 | 26,25 |
| 11.10.2025 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 2100 Kum | Globe Master | S. Kaya | 4/8 | 5,05 |
| 19.09.2025 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Kapriz | A. Çelik | 6/6 | 1,70 |
| 07.09.2025 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Kapriz | A. Çelik | 10/12 | 18,00 |
| 27.08.2025 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Hardold | M. Akgöbek | 5/6 | 11,10 |
| 20.07.2025 | İstanbul | KV-6 | 2200 Sentetik | Kapriz | A. Kurşun | 5/7 | 1,15 |
| 02.07.2025 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Kapriz | A. Kurşun | 1/6 | 1,80 |
| 27.05.2025 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Taylolo | A. Kurşun | 6/9 | 1,60 |
| 20.05.2025 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Kapriz | A. Yıldız | 1/7 | 1,60 |
| 17.05.2025 | Ankara | KV-6 | 1400 Kum | Hardold | A. Kurşun | 6/6 | 9,10 |
| 02.11.2024 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Taylolo | H. Çizik | 6/10 | 32,40 |
| 02.11.2024 | Ankara | Şartlı 3 | 1900 Çim | Cisterna Basilica | F. Sansar | 6/6 | 14,65 |
| 01.11.2024 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Kapriz | H. Karataş | 5/8 | 2,20 |
| 24.10.2024 | Ankara | Handikap 14 | 1600 Çim | Cisterna Basilica | M. Arslan | 7/7 | 37,75 |
| 11.10.2024 | İstanbul | Satış 2 | 2100 Çim | Kral Arek | İ. Soyad | 2/11 | 8,95 |
| 10.10.2024 | Ankara | Şartlı 3 | 2400 Çim | Saadet Sultan | M. Sunkar | 2/7 | 6,15 |
| 09.10.2024 | İstanbul | KV-9 | 2100 Çim | Kapriz | H. Karataş | 1/8 | 1,60 |
| 06.10.2024 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Çim | Saadet Sultan | A. Ceylan | 1/7 | 4,25 |
| 29.09.2024 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Hardmet | A. Yıldız | 6/7 | 30,65 |
| 20.09.2024 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Kapriz | H. Karataş | 2/6 | 1,25 |
Sık sorulanlar
Erhan Dıblen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erhan Dıblen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.11.2025, Antalya.
Erhan Dıblen en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.