Antrenör
Cafer Güven
Cafer Güven'ın atları son 12 ayda 6 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (6 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cafer Güven antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 | – |
| Son 12 ay | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 | – |
| 2020'den bu yana | 43 | 9 | 9 | 4 | %20,9 | %51,2 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.08.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| 2025 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 2020 | 36 | 9 | 8 | 2 | %25,0 | %52,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 27 | 9 | 7 | 2 | %33,3* | %66,7* |
| Ankara | 15 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %26,7* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 6 | 8 | 3 | %24,0* | %68,0* |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| 1201–1600 m | 15 | 3 | 3 | 2 | %20,0* | %53,3* |
| 1601–2000 m | 20 | 6 | 4 | 0 | %30,0* | %50,0* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 23 | 4 | 5 | 4 | %17,4* | %56,5* |
| İngiliz | 20 | 5 | 4 | 0 | %25,0* | %45,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 16 | 3 | 5 | 3 | %18,8* | %68,8* |
| Handikap | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Şartlı | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| G | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Çelik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Arslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| R. Kurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Çelik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| M. Keskin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Falcongirl | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Yılkar | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | Ankara | Satış 2 | 1900 Çim | Falcongirl | M. Arslan | 10/11 | 40,85 |
| 01.08.2026 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Yılkar | S. Çelik | 6/10 | 5,75 |
| 21.07.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Falcongirl | R. Kurt | 9/10 | 25,30 |
| 02.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Yılkar | A. Çelik | 3/7 | 3,60 |
| 26.06.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | Falcongirl | M. Keskin | 8/8 | 13,25 |
| 20.06.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Yılkar | S. Çelik | 3/11 | 6,90 |
| 06.09.2025 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Kum | She Is The Best | M. Çelik | 2/8 | 4,40 |
| 08.09.2020 | Kocaeli | Maiden | 1900 Kum | Immortal Beloved | F. Arslan | 8/12 | 82,35 |
| 01.09.2020 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Immortal Beloved | M. Kumbasar | 8/14 | 28,10 |
| 20.06.2020 | Ankara | Handikap 15 | 1200 Çim | Berkuk | U. Temur | 6/16 | 17,10 |
| 18.06.2020 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Karadenizli | M. Keskin | 16/16 | 71,25 |
| 18.06.2020 | Ankara | KV-7 | 2000 Kum | Aşemez | D. Yıldız | 2/10 | 4,35 |
| 18.06.2020 | Ankara | KV-6 | 2000 Kum | White Spear | A. Sözen | 4/5 | 5,10 |
| 13.06.2020 | Ankara | Handikap 17 | 1500 Kum | Duello | S. Boyraz | 8/16 | 4,45 |
| 13.06.2020 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Kum | Berkuk | H. Yıldız | 6/6 | 21,60 |
| 11.06.2020 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | White Spear | A. Sözen | 12/12 | 7,80 |
| 17.03.2020 | Adana | G 3 | 1400 Kum | Aşemez | S. Boyraz | 4/5 | 7,90 |
| 15.03.2020 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | Aybet | M. Keskin | 6/7 | 39,75 |
| 14.03.2020 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Kum | Duello | S. Boyraz | 1/5 | 4,45 |
| 14.03.2020 | Adana | Handikap 15 | 2000 Kum | White Spear | Ö. Yıldırım | 1/5 | 2,30 |
Sık sorulanlar
Cafer Güven bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 6 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cafer Güven'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.08.2026, Ankara.
Cafer Güven en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 6 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.