Jokey
Mustafa Kemal Kumbasar
Mustafa Kemal Kumbasar son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Kemal Kumbasar jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 1572 | 97 | 108 | 121 | %6,2 | %20,7 | −%37,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 09.06.2024, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 84 | 3 | 6 | 6 | %3,6 | %17,9 |
| 2023 | 320 | 17 | 21 | 23 | %5,3 | %19,1 |
| 2022 | 293 | 12 | 16 | 19 | %4,1 | %16,0 |
| 2021 | 470 | 29 | 36 | 37 | %6,2 | %21,7 |
| 2020 | 405 | 36 | 29 | 36 | %8,9 | %24,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 927 | 57 | 70 | 75 | %6,1 | %21,8 |
| Ankara | 568 | 34 | 31 | 41 | %6,0 | %18,7 |
| İstanbul | 51 | 3 | 6 | 2 | %5,9 | %21,6 |
| Kocaeli | 13 | 3 | 1 | 1 | %23,1* | %38,5* |
| Bursa | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Şanlıurfa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 733 | 44 | 54 | 55 | %6,0 | %20,9 |
| Çim · Normal | 594 | 42 | 31 | 47 | %7,1 | %20,2 |
| Kum · Nemli | 71 | 1 | 6 | 11 | %1,4 | %25,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 37 | 2 | 2 | 4 | %5,4 | %21,6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 27 | 1 | 3 | 1 | %3,7* | %18,5* |
| Sentetik · Normal | 27 | 1 | 5 | 1 | %3,7* | %25,9* |
| Kum · Islak | 26 | 1 | 2 | 1 | %3,8* | %15,4* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
| Kum · Sulu | 20 | 1 | 3 | 0 | %5,0* | %20,0* |
| Çim · Ağır | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 330 | 21 | 26 | 25 | %6,4 | %21,8 |
| 1201–1600 m | 756 | 43 | 47 | 50 | %5,7 | %18,5 |
| 1601–2000 m | 366 | 24 | 23 | 37 | %6,6 | %23,0 |
| 2001+ m | 120 | 9 | 12 | 9 | %7,5 | %25,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 948 | 71 | 70 | 86 | %7,5 | %23,9 |
| İngiliz | 624 | 26 | 38 | 35 | %4,2 | %15,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Semram | M. Gündüz | 6/10 | 3,55 |
| 09.06.2024 | Adana | Şartlı 5 | 1200 Çim | Yıldırım Hanım | A. Çiftçi | 4/7 | 7,20 |
| 30.05.2024 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Ocean Empire | Y. Polat | 7/14 | 12,50 |
| 19.05.2024 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Çim | Kıratkızı | Y. Tuncay | 5/12 | 9,10 |
| 19.05.2024 | Adana | Handikap 17 | 1300 Çim | Yıldırım Hanım | A. Çiftçi | 8/11 | 3,45 |
| 18.05.2024 | Ankara | Maiden | 1000 Çim | Harputağası | H. Yıldırım | 6/10 | 15,85 |
| 14.05.2024 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Ocean Empire | Y. Polat | 6/13 | 22,20 |
| 12.05.2024 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Kızım Ebrar | S. Polat | 9/10 | 45,05 |
| 12.05.2024 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Elsan Star | S. Polat | 2/10 | 3,55 |
| 12.05.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1100 Kum | Ancalagon | A. Çiftçi | 5/6 | 2,85 |
| 12.05.2024 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Kum | Anpaytoo | A. Karakuş | 12/12 | 175,90 |
| 09.05.2024 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Narlıdere | C. Katı | 8/11 | 41,70 |
| 05.05.2024 | Adana | Handikap 16 | 1900 Çim | Dağkaan | A. Çiftçi | 6/12 | 6,10 |
| 05.05.2024 | Adana | Maiden | 1100 Çim | Kızım Ebrar | S. Polat | 5/11 | 34,80 |
| 30.04.2024 | Adana | Handikap 16 | 1300 Çim | Kıratkızı | Y. Tuncay | 6/12 | 8,40 |
| 30.04.2024 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Çim | Dağkaan | A. Çiftçi | 6/8 | 22,35 |
| 28.04.2024 | Adana | Şartlı 1 | 1100 Kum | Luxor Boy | M. Arslan | 3/13 | 5,40 |
| 28.04.2024 | Adana | Handikap 15 | 2000 Çim | Deli Turbo | S. Bektaş | 6/11 | 29,00 |
| 28.04.2024 | Adana | KV-8 | 2100 Çim | Şahin Mahmut | M. Arslan | 2/7 | 9,30 |
| 28.04.2024 | Adana | Şartlı 1 | 1100 Kum | Endorfin | M. Arslan | 4/13 | 4,65 |
Sık sorulanlar
Mustafa Kemal Kumbasar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Kemal Kumbasar bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 09.06.2024, Adana.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.