Jokey
Deniz Yıldız
Deniz Yıldız son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Deniz Yıldız jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 457 | 15 | 28 | 37 | %3,3 | %17,5 | −%77,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 17.08.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2024 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 2023 | 22 | 1 | 3 | 2 | %4,5* | %27,3* |
| 2022 | 45 | 1 | 3 | 5 | %2,2 | %20,0 |
| 2021 | 85 | 4 | 7 | 10 | %4,7 | %24,7 |
| 2020 | 295 | 9 | 15 | 19 | %3,1 | %14,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 291 | 8 | 14 | 22 | %2,7 | %15,1 |
| Bursa | 67 | 3 | 4 | 11 | %4,5 | %26,9 |
| Kocaeli | 65 | 1 | 6 | 2 | %1,5 | %13,8 |
| Antalya | 19 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,8* |
| Ankara | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Adana | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 189 | 6 | 13 | 14 | %3,2 | %17,5 |
| Çim · Normal | 115 | 3 | 6 | 13 | %2,6 | %19,1 |
| Kum · Normal | 101 | 4 | 7 | 4 | %4,0 | %14,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 94 | 1 | 6 | 9 | %1,1 | %17,0 |
| 1201–1600 m | 240 | 7 | 10 | 15 | %2,9 | %13,3 |
| 1601–2000 m | 93 | 4 | 10 | 7 | %4,3 | %22,6 |
| 2001+ m | 30 | 3 | 2 | 6 | %10,0 | %36,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 229 | 4 | 15 | 19 | %1,7 | %16,6 |
| Arap | 228 | 11 | 13 | 18 | %4,8 | %18,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2025 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Olgun Vedat | M. Baykara | 9/13 | 79,40 |
| 08.08.2025 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Olgun Vedat | M. Baykara | 7/15 | 75,50 |
| 13.09.2024 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Olgunadam | M. Baykara | 7/9 | 22,70 |
| 28.08.2024 | İstanbul | Maiden/Satış | 1300 Sentetik | Olgunadam | M. Baykara | 8/10 | 14,10 |
| 29.05.2024 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Olgunadam | M. Baykara | 10/11 | 60,65 |
| 17.05.2024 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Çim | Olgunadam | M. Baykara | 9/9 | 11,80 |
| 03.02.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Diyatome | İ. Alpuğur | 6/8 | 32,25 |
| 31.01.2024 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Deniz Sesi | M. Baykara | 10/11 | 10,25 |
| 27.01.2024 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Deniz Sesi | M. Baykara | 3/8 | 15,20 |
| 27.01.2024 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Derko | M. Baykara | 7/8 | 9,35 |
| 30.12.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Yenisistem | S. Apaydın | 10/13 | 29,05 |
| 30.12.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Derko | M. Baykara | 7/9 | 17,25 |
| 09.10.2023 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Derko | M. Baykara | 3/6 | 4,75 |
| 08.10.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Semiata | S. Başoğlu | 9/12 | 38,70 |
| 06.10.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Gelinim Merve | Ş. Çelik | 8/11 | 69,75 |
| 06.10.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Yavuz Reis | M. Baykara | 3/7 | 3,95 |
| 20.09.2023 | İstanbul | KV-6 | 1900 Çim | Yavuz Reis | M. Baykara | 1/6 | 5,00 |
| 27.08.2023 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Gölcük Rüzgarı | S. Apaydın | 8/10 | 19,05 |
| 16.06.2023 | Bursa | Satış 2 | 1400 Çim | Run Money Run | T. Sayılkan | 11/12 | 36,70 |
| 17.05.2023 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Wiener Star | T. Sayılkan | 12/14 | 34,50 |
Sık sorulanlar
Deniz Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Deniz Yıldız bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 17.08.2025, İstanbul.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.