Antrenör
Beyza Yüksel
Beyza Yüksel'ın atları son 12 ayda 36 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (16 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Beyza Yüksel antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 8 | 2 | 4 | %22,2 | %38,9 | – |
| Son 12 ay | 36 | 8 | 2 | 4 | %22,2 | %38,9 | – |
| 2020'den bu yana | 36 | 8 | 2 | 4 | %22,2 | %38,9 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 19.07.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 8 | 2 | 4 | %22,2 | %38,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| İstanbul | 14 | 6 | 0 | 2 | %42,9* | %57,1* |
| Bursa | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| Çim · Normal | 11 | 3 | 0 | 1 | %27,3* | %36,4* |
| Sentetik · Normal | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 3 | 2 | 0 | 3/7 | 5/7 |
| 1201–1600 m | 13 | 4 | 0 | 1 | %30,8* | %38,5* |
| 1601–2000 m | 14 | 1 | 0 | 3 | %7,1* | %28,6* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 18 | 5 | 2 | 0 | %27,8* | %38,9* |
| İngiliz | 18 | 3 | 0 | 4 | %16,7* | %38,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Şartlı | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| KV-6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| İstanbul | 14 | 6 | 0 | 2 | %42,9* | %57,1* |
| Bursa | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| Çim · Normal | 11 | 3 | 0 | 1 | %27,3* | %36,4* |
| Sentetik · Normal | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 3 | 2 | 0 | 3/7 | 5/7 |
| 1201–1600 m | 13 | 4 | 0 | 1 | %30,8* | %38,5* |
| 1601–2000 m | 14 | 1 | 0 | 3 | %7,1* | %28,6* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 18 | 5 | 2 | 0 | %27,8* | %38,9* |
| İngiliz | 18 | 3 | 0 | 4 | %16,7* | %38,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Şartlı | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| KV-6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Çelik | 4 | 2 | 0 | 2 | 2/4 | 4/4 |
| S. Çelik | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| M. Çelik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| E. Atlamaz | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| G. Kocakaya | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| B. Mırık | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Keçeci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Copa | 8 | 2 | 0 | 3 | 2/8 | 5/8 |
| Soğukdağ | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Öztatmar | 5 | 4 | 1 | 0 | 4/5 | 5/5 |
| Vaşak Kız | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çetinbaş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Hızlı Gör | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Feyzanur | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Külünçe Beyi | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Crazy River | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| King Destiny | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Soğukdağ | M. Çelik | 5/7 | 3,65 |
| 17.07.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Çim | Öztatmar | M. Çelik | 1/7 | 2,10 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Feyzanur | M. Çelik | 5/11 | 2,20 |
| 14.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Külünçe Beyi | A. Yıldız | 7/10 | 8,15 |
| 14.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1800 Kum | Crazy River | M. Çelik | 8/11 | 6,45 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Soğukdağ | İ. Güreke | 1/12 | 5,95 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | La Copa | A. Çelik | 1/18 | 4,95 |
| 02.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Külünçe Beyi | E. Atlamaz | 2/16 | 18,20 |
| 02.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Çetinbaş | M. Çelik | 10/13 | 25,55 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Feyzanur | M. Çelik | 4/14 | 62,00 |
| 26.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Vaşak Kız | M. Çelik | 5/7 | 11,30 |
| 19.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Çetinbaş | E. Atlamaz | 9/16 | 27,50 |
| 19.06.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | La Copa | A. Çelik | 3/12 | 5,10 |
| 15.06.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Soğukdağ | M. Turan | 15/20 | 18,90 |
| 14.06.2026 | İstanbul | KV-8 | 1200 Çim | Öztatmar | G. Kocakaya | 1/5 | 2,10 |
| 09.06.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Vaşak Kız | E. Bozdağ | 9/9 | 18,00 |
| 05.06.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Kum | La Copa | O. Atmaca | 10/11 | 13,45 |
| 05.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Soğukdağ | B. Mırık | 5/19 | 5,75 |
| 04.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Çetinbaş | B. Gökçe | 8/16 | 70,10 |
| 04.06.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Hızlı Gör | B. Gökçe | 3/7 | 12,80 |
Sık sorulanlar
Beyza Yüksel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Beyza Yüksel'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 19.07.2026, İstanbul.
Beyza Yüksel en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 16 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.