Antrenör
Arslan Birdal
Arslan Birdal'ın atları son 12 ayda 4 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (2 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Arslan Birdal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 | – |
| Son 12 ay | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 | – |
| 2020'den bu yana | 82 | 17 | 8 | 14 | %20,7 | %47,6 | −%34,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.03.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| 2025 | 40 | 8 | 4 | 8 | %20,0 | %50,0 |
| 2024 | 21 | 6 | 3 | 1 | %28,6* | %47,6* |
| 2023 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| 2022 | 15 | 2 | 1 | 3 | %13,3* | %40,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 26 | 7 | 4 | 3 | %26,9* | %53,8* |
| İstanbul | 21 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %28,6* |
| Ankara | 20 | 6 | 2 | 2 | %30,0* | %50,0* |
| İzmir | 9 | 3 | 0 | 2 | 3/9 | 5/9 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| Adana | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 29 | 8 | 3 | 7 | %27,6* | %62,1* |
| Sentetik · Normal | 27 | 4 | 3 | 3 | %14,8* | %37,0* |
| Çim · Normal | 15 | 3 | 2 | 2 | %20,0* | %46,7* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 3 | 1 | 2 | %23,1* | %46,2* |
| 1201–1600 m | 48 | 10 | 6 | 9 | %20,8 | %52,1 |
| 1601–2000 m | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| 2001+ m | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 70 | 15 | 8 | 9 | %21,4 | %45,7 |
| Arap | 12 | 2 | 0 | 5 | %16,7* | %58,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 23 | 6 | 0 | 5 | %26,1* | %47,8* |
| G | 20 | 3 | 3 | 2 | %15,0* | %40,0* |
| Handikap | 12 | 4 | 1 | 2 | %33,3* | %58,3* |
| KV-7 | 8 | 1 | 1 | 3 | 1/8 | 5/8 |
| Maiden | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| KV-6 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Inevıtable | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Goldman | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Dobra Kız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Goldman | V. Abiş | 3/5 | 1,45 |
| 26.03.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Dobra Kız | Y. Gökçe | 6/9 | 6,80 |
| 06.01.2026 | Antalya | G 3 | 1500 Sentetik | Inevıtable | A. Sözen | 4/8 | 12,60 |
| 09.12.2025 | Antalya | G 3 | 1500 Sentetik | Inevıtable | A. Sözen | 6/9 | 10,75 |
| 01.11.2025 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Brain Brooster | M. Kaya | 14/17 | 54,75 |
| 25.10.2025 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Dapper Man | H. Karataş | 2/8 | 1,30 |
| 25.10.2025 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Inevıtable | M. Çelik | 6/8 | 1,30 |
| 23.10.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 1400 Çim | Nevşehir Beyi | M. Çelik | 4/7 | 4,70 |
| 17.10.2025 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Inevıtable | A. Kurşun | 3/8 | 7,85 |
| 08.10.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Nevşehir Beyi | M. Çelik | 3/10 | 2,90 |
| 27.09.2025 | Ankara | G 1 | 1000 Çim | Inevıtable | A. Kurşun | 2/9 | 21,15 |
| 27.09.2025 | Ankara | G 1 | 2800 Çim | Brain Brooster | S. Kaya | 11/13 | 6,40 |
| 25.09.2025 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Kum | Rainy Soil | M. Solmaz | 4/6 | 6,60 |
| 20.09.2025 | Ankara | G 1 | 2200 Kum | Dapper Man | H. Karataş | 1/9 | 1,30 |
| 18.09.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Nevşehir Beyi | A. Kurşun | 6/13 | 20,55 |
| 13.09.2025 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | King Luther | B. Kılınç | 3/9 | 4,95 |
| 04.09.2025 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Nevşehir Beyi | A. Kurşun | 1/10 | 4,70 |
| 02.09.2025 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Dolce Mare | F. Çetinbaş | 7/10 | 3,75 |
| 31.08.2025 | İstanbul | G 2 | 2400 Çim | Brain Brooster | G. Kocakaya | 3/9 | 6,75 |
| 28.08.2025 | Ankara | KV-7 | 1500 Kum | Rainy Soil | G. Kocakaya | 7/8 | 3,00 |
Sık sorulanlar
Arslan Birdal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 3 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Arslan Birdal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.03.2026, İzmir.
Arslan Birdal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 2 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.