Antrenör
Ahmet Çelikbaş
Ahmet Çelikbaş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Çelikbaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 26 | 1 | 3 | 2 | %3,8* | %23,1* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.09.2024, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 2023 | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 18 | 1 | 1 | 2 | %5,6* | %22,2* |
| Diyarbakır | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Adana | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 1 | 3 | 1 | %5,3* | %26,3* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| 1601–2000 m | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 18 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %22,2* |
| Arap | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Handikap | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Maiden | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2024 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Storm Runner | M. Şakir | 2/12 | 16,10 |
| 13.05.2023 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | İsmailhanbey | M. Akdağ | 2/10 | 33,80 |
| 08.05.2023 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Black Devran | M. Akdağ | 9/13 | 50,35 |
| 01.05.2023 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Demir Bereket | M. Ünlü | 9/12 | 40,30 |
| 01.05.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Bülent Bra | Y. Çelikbaş | 16/16 | 19,55 |
| 01.05.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Demankan | M. Akdağ | 10/16 | 21,70 |
| 01.05.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Girdabın Oğlu | Y. Çelikbaş | 6/15 | 3,80 |
| 29.04.2023 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Son Of The Wolf | A. Çankaya | 11/15 | 20,55 |
| 29.04.2023 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Black Devran | A. Bayar | 6/15 | 8,00 |
| 24.04.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Son Of The Wolf | M. Ünlü | 11/17 | 24,10 |
| 24.04.2023 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Caliburn | N. Altın | 3/14 | 7,60 |
| 24.04.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Black Devran | İ. Katar | 2/16 | 8,10 |
| 17.04.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Black Devran | E. Akkılıç | 6/16 | 67,75 |
| 17.04.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 1 | 1000 Kum | Challenger | F. Yardımcı | 7/9 | 6,95 |
| 17.04.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Go For The After | A. Çankaya | 8/9 | 28,00 |
| 11.04.2023 | Adana | Şartlı 1 | 1000 Çim | Saraylı Bey | A. Çankaya | 7/12 | 2,55 |
| 11.04.2023 | Adana | Şartlı 1 | 1000 Çim | Girdabın Oğlu | Y. Çelikbaş | 4/12 | 2,55 |
| 10.04.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Bilekli | S. Kaplan | 1/13 | 6,40 |
| 05.04.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Son Of The Wolf | Y. Cengiz | 7/11 | 37,65 |
| 05.04.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Go For The After | M. Şakir | 10/13 | 35,95 |
Sık sorulanlar
Ahmet Çelikbaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Çelikbaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.09.2024, Adana.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.