Jokey
Onur Yılmaz
Onur Yılmaz son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Onur Yılmaz jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 49 | 2 | 2 | 3 | %4,1 | %14,3 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 26.03.2024, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| 2023 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| 2022 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2020 | 23 | 2 | 0 | 0 | %8,7* | %8,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 21 | 1 | 0 | 1 | %4,8* | %9,5* |
| Antalya | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İstanbul | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| İzmir | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Çim · Normal | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1201–1600 m | 24 | 2 | 1 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| 1601–2000 m | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 25 | 2 | 1 | 2 | %8,0* | %20,0* |
| İngiliz | 24 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %8,3* |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Demirer | S. Arslan | 3/8 | 7,30 |
| 15.03.2024 | Antalya | Handikap 15 | 1700 Sentetik | Şen Akyüz | T. Doğan | 12/12 | 21,40 |
| 12.03.2024 | Antalya | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Yahyabey Gülü | T. Doğan | 11/11 | 18,50 |
| 05.03.2024 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Betty Boop | M. Aydoğdi | 6/9 | 40,00 |
| 01.03.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Onofre | S. Baydan | 6/11 | 23,90 |
| 30.01.2024 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Atlı Sultan | M. Korkmaz | 10/11 | 9,05 |
| 23.01.2024 | Antalya | Satış 2 | 2000 Kum | Spanish Fly | M. Özdil | 5/11 | 45,55 |
| 23.01.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Llevame Contigo | O. Bulut | 8/8 | 0,00 |
| 12.01.2024 | Antalya | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Real Champion | M. Yalçın | 11/14 | 22,45 |
| 29.12.2023 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Catimini | T. Doğan | 7/9 | 92,60 |
| 26.12.2023 | Antalya | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Kralömer | S. Arslan | 3/7 | 2,50 |
| 12.12.2023 | Antalya | Handikap 16 | 2000 Kum | Saadet Sultan | E. Dıblen | 6/10 | 10,00 |
| 12.12.2023 | Antalya | Şartlı 4 | 1700 Sentetik | Spanish Fly | M. Özdil | 4/9 | 30,45 |
| 05.12.2023 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Kum | Kuyruklu Yıldız | M. Yalçın | 7/8 | 25,10 |
| 21.11.2023 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | Demir Adam | M. Arslan | 10/11 | 9,15 |
| 08.07.2023 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Tarantino | A. Baykal | 11/12 | 22,75 |
| 05.03.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Altınüzüm | C. Aydoğan | 2/5 | 8,10 |
| 03.03.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Lady Miram | C. Aydoğan | 2/6 | 3,55 |
| 06.09.2022 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Arteka Queen | S. Ördem | 8/8 | 40,15 |
| 03.09.2022 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Lavender | M. Altunbaş | 3/9 | 7,55 |
Sık sorulanlar
Onur Yılmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Onur Yılmaz bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 26.03.2024, Antalya.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.