Antrenör
Mehmet Altunbaş
Mehmet Altunbaş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Altunbaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 152 | 26 | 24 | 19 | %17,1 | %45,4 | −%31,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.06.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 | 7 | 4 | 2 | %29,2* | %54,2* |
| 2024 | 56 | 9 | 10 | 8 | %16,1 | %48,2 |
| 2023 | 38 | 4 | 4 | 7 | %10,5 | %39,5 |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| 2021 | 15 | 2 | 3 | 1 | %13,3* | %40,0* |
| 2020 | 18 | 4 | 3 | 0 | %22,2* | %38,9* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 92 | 19 | 19 | 8 | %20,7 | %50,0 |
| Ankara | 48 | 4 | 4 | 10 | %8,3 | %37,5 |
| İstanbul | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 91 | 19 | 19 | 6 | %20,9 | %48,4 |
| Çim · Normal | 34 | 2 | 2 | 8 | %5,9 | %35,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 22 | 2 | 6 | 1 | %9,1* | %40,9* |
| 1201–1600 m | 65 | 10 | 10 | 13 | %15,4 | %50,8 |
| 1601–2000 m | 44 | 10 | 7 | 3 | %22,7 | %45,5 |
| 2001+ m | 21 | 4 | 1 | 2 | %19,0* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 82 | 11 | 10 | 13 | %13,4 | %41,5 |
| Arap | 70 | 15 | 14 | 6 | %21,4 | %50,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 48 | 11 | 9 | 5 | %22,9 | %52,1 |
| Handikap | 40 | 6 | 4 | 6 | %15,0 | %40,0 |
| Maiden | 27 | 3 | 3 | 3 | %11,1* | %33,3* |
| KV-7 | 9 | 3 | 3 | 2 | 3/9 | 8/9 |
| G | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| KV-6 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0/8 | 4/8 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06.2025 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Special Man | V. Abiş | 3/22 | 8,75 |
| 14.06.2025 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Mirades | E. Bozdağ | 11/11 | 19,90 |
| 31.05.2025 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Gözpınarı | V. Abiş | 15/15 | 9,10 |
| 15.05.2025 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Mirades | M. Arslan | 5/16 | 24,60 |
| 11.05.2025 | İstanbul | G 1 | 1400 Çim | Lavender | V. Abiş | 1/12 | 9,20 |
| 03.05.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 2000 Kum | Diomedea | V. Abiş | 2/4 | 1,60 |
| 11.04.2025 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Melihtay | V. Abiş | 2/7 | 4,70 |
| 04.04.2025 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Lavender | V. Abiş | 3/6 | 2,00 |
| 23.03.2025 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Gözpınarı | V. Abiş | 1/6 | 2,15 |
| 21.03.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Mirades | T. Alıcı | 6/11 | 12,15 |
| 21.03.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 2100 Kum | Diomedea | S. Çelik | 1/6 | 1,65 |
| 16.03.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Melihtay | A. Altın | 1/11 | 1,50 |
| 09.03.2025 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Gözpınarı | V. Abiş | 1/7 | 1,70 |
| 07.03.2025 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Dobra Kız | H. Gökçe | 8/11 | 18,20 |
| 07.03.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Melihtay | A. Oluk | 1/8 | 1,55 |
| 14.02.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Dobra Kız | H. Gökçe | 5/9 | 14,85 |
| 13.02.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Mega Vela | H. Gökçe | 9/10 | 21,10 |
| 07.02.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Mega Vela | E. Aktuğ | 18/18 | 13,70 |
| 31.01.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Diomedea | A. Sözen | 1/7 | 3,35 |
| 31.01.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Melihtay | A. Sözen | 2/7 | 3,05 |
Sık sorulanlar
Mehmet Altunbaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Altunbaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.06.2025, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.