Antrenör
Abdullah Baykal
Abdullah Baykal'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Baykal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 18 | 1 | 3 | 2 | %5,6* | %33,3* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2023, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 18 | 1 | 3 | 2 | %5,6* | %33,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| İstanbul | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| İngiliz | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Şartlı | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2023 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Neverland | A. Kurşun | 6/9 | 2,90 |
| 28.10.2023 | Ankara | Handikap 21 | 2200 Çim | Miracle Of Victory | M. Keskin | 2/7 | 21,80 |
| 21.10.2023 | Ankara | Handikap 22 | 1400 Çim | Miracle Of Victory | M. Çelik | 6/6 | 20,05 |
| 14.10.2023 | Ankara | KV-8 | 1400 Kum | Neverland | S. Boyraz | 3/9 | 5,60 |
| 08.10.2023 | İstanbul | G 1 | 2100 Çim | Miracle Of Victory | G. Özçelik | 9/11 | 50,25 |
| 28.09.2023 | Ankara | Handikap 17 | 2000 Kum | Miracle Of Victory | İ. Yıldırım | 8/8 | 9,80 |
| 27.09.2023 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Neverland | S. Boyraz | 2/13 | 4,00 |
| 27.09.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Tarantino | S. Boyraz | 9/11 | 23,00 |
| 12.09.2023 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Tarantino | A. Kaçmaz | 11/13 | 17,25 |
| 05.09.2023 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Tarantino | S. Boyraz | 12/12 | 20,95 |
| 05.09.2023 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Neverland | S. Boyraz | 4/10 | 2,20 |
| 22.08.2023 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Tarantino | S. Yıldız | 11/14 | 33,75 |
| 17.08.2023 | Ankara | G 3 | 1400 Kum | Neverland | A. Sözen | 3/12 | 4,40 |
| 27.07.2023 | Ankara | Şartlı 3 | 1400 Kum | Neverland | A. Sözen | 2/9 | 1,05 |
| 08.07.2023 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Tarantino | O. Yılmaz | 11/12 | 22,75 |
| 04.07.2023 | Ankara | KV-6 | 1200 Kum | Neverland | A. Sözen | 4/9 | 2,85 |
| 22.06.2023 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Tarantino | M. Çelik | 10/11 | 3,25 |
| 13.06.2023 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Neverland | A. Sözen | 1/11 | 7,00 |
Sık sorulanlar
Abdullah Baykal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Baykal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2023, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.