Antrenör
Sefa Arslan
Sefa Arslan'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sefa Arslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 316 | 46 | 40 | 44 | %14,6 | %41,1 | −%52,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.04.2024, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45 | 10 | 7 | 6 | %22,2 | %51,1 |
| 2023 | 74 | 12 | 6 | 14 | %16,2 | %43,2 |
| 2022 | 46 | 5 | 4 | 6 | %10,9 | %32,6 |
| 2021 | 79 | 12 | 11 | 8 | %15,2 | %39,2 |
| 2020 | 72 | 7 | 12 | 10 | %9,7 | %40,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 202 | 25 | 24 | 27 | %12,4 | %37,6 |
| Antalya | 75 | 16 | 9 | 12 | %21,3 | %49,3 |
| Kocaeli | 24 | 1 | 5 | 3 | %4,2* | %37,5* |
| Adana | 9 | 3 | 1 | 2 | 3/9 | 6/9 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 115 | 14 | 10 | 11 | %12,2 | %30,4 |
| Kum · Normal | 101 | 14 | 19 | 19 | %13,9 | %51,5 |
| Sentetik · Normal | 60 | 13 | 5 | 9 | %21,7 | %45,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 2 | 4 | 2 | %16,7* | %66,7* |
| Kum · Islak | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 3 | 2 | 5 | %12,0* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 123 | 22 | 10 | 15 | %17,9 | %38,2 |
| 1601–2000 m | 94 | 10 | 18 | 11 | %10,6 | %41,5 |
| 2001+ m | 74 | 11 | 10 | 13 | %14,9 | %45,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 264 | 35 | 31 | 32 | %13,3 | %37,1 |
| Arap | 52 | 11 | 9 | 12 | %21,2 | %61,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 102 | 9 | 14 | 10 | %8,8 | %32,4 |
| Şartlı | 100 | 15 | 13 | 19 | %15,0 | %47,0 |
| Maiden | 39 | 10 | 4 | 2 | %25,6 | %41,0 |
| G | 23 | 4 | 3 | 4 | %17,4* | %47,8* |
| KV-6 | 16 | 1 | 3 | 4 | %6,3* | %50,0* |
| Satış | 10 | 3 | 0 | 2 | %30,0* | %50,0* |
| KV-8 | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| KV-7 | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| KV-9 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| A | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2024 | Antalya | G 3 | 2000 Sentetik | Jafar | M. Kaya | 1/8 | 1,35 |
| 02.04.2024 | Antalya | KV-8 | 2000 Kum | Taşan | V. Abiş | 2/5 | 1,55 |
| 29.03.2024 | Antalya | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Anadolu Baharı | İ. Soyad | 3/8 | 3,80 |
| 26.03.2024 | Antalya | Handikap 14 | 2100 Kum | Gürselhan | İ. Dinar | 1/11 | 6,00 |
| 26.03.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Demirer | O. Yılmaz | 3/8 | 7,30 |
| 22.03.2024 | İzmir | KV-9 | 1900 Kum | Taşan | M. Çiçek | 2/5 | 3,15 |
| 19.03.2024 | Antalya | Handikap 21 | 2100 Kum | Demirer | İ. Soyad | 4/6 | 7,50 |
| 15.03.2024 | Antalya | G 3 | 1700 Sentetik | Alp The Hero | K. Tokaçoğlu | 5/6 | 3,45 |
| 15.03.2024 | Antalya | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Anadolu Ekspres | U. Temur | 7/9 | 2,85 |
| 15.03.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Snow Show | U. Temur | 4/7 | 16,90 |
| 12.03.2024 | Antalya | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Gürselhan | E. Tunç | 12/17 | 31,90 |
| 08.03.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Demirer | M. Çelik | 6/12 | 9,50 |
| 08.03.2024 | Antalya | G 3 | 1400 Sentetik | Fedai | V. Abiş | 2/10 | 1,55 |
| 08.03.2024 | Antalya | G 3 | 1400 Sentetik | Jafar | M. Kaya | 1/10 | 1,55 |
| 02.03.2024 | Adana | G 2 | 1900 Kum | Taşan | V. Abiş | 3/8 | 2,65 |
| 01.03.2024 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Kum | Gürselhan | İ. Dinar | 9/14 | 14,15 |
| 01.03.2024 | Antalya | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Danger Zone | İ. Dinar | 6/7 | 50,30 |
| 01.03.2024 | Antalya | KV-8 | 1700 Sentetik | Snow Show | U. Temur | 5/11 | 56,45 |
| 01.03.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Anadolu Perisi | M. Parlak | 7/11 | 19,85 |
| 27.02.2024 | Antalya | Maiden | 1600 Sentetik | Confessa | S. Özen | 10/13 | 15,05 |
Sık sorulanlar
Sefa Arslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sefa Arslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.04.2024, Antalya.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.