Antrenör
Tolga Temizer
Tolga Temizer'ın atları son 12 ayda 36 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (36 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolga Temizer antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %13,8* | – |
| Son 12 ay | 36 | 2 | 2 | 3 | %5,6 | %19,4 | – |
| 2020'den bu yana | 829 | 127 | 110 | 102 | %15,3 | %40,9 | −%23,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %13,8* |
| 2025 | 50 | 4 | 3 | 5 | %8,0 | %24,0 |
| 2024 | 90 | 13 | 6 | 16 | %14,4 | %38,9 |
| 2023 | 188 | 34 | 32 | 32 | %18,1 | %52,1 |
| 2022 | 184 | 31 | 25 | 24 | %16,8 | %43,5 |
| 2021 | 160 | 27 | 32 | 15 | %16,9 | %46,3 |
| 2020 | 128 | 18 | 11 | 7 | %14,1 | %28,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 36 | 2 | 2 | 3 | %5,6 | %19,4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 26 | 2 | 0 | 1 | %7,7* | %11,5* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 1201–1600 m | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 25 | 2 | 1 | 2 | %8,0* | %20,0* |
| İngiliz | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Maiden | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Şartlı | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 698 | 101 | 89 | 87 | %14,5 | %39,7 |
| Bursa | 51 | 12 | 11 | 2 | %23,5 | %49,0 |
| İstanbul | 29 | 3 | 2 | 0 | %10,3* | %17,2* |
| Kocaeli | 24 | 11 | 2 | 4 | %45,8* | %70,8* |
| Ankara | 23 | 0 | 4 | 8 | %0,0* | %52,2* |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Adana | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 513 | 89 | 73 | 57 | %17,3 | %42,7 |
| Çim · Normal | 148 | 15 | 18 | 19 | %10,1 | %35,1 |
| Kum · Nemli | 60 | 8 | 10 | 10 | %13,3 | %46,7 |
| Kum · Islak | 52 | 9 | 6 | 9 | %17,3 | %46,2 |
| Sentetik · Normal | 16 | 3 | 0 | 1 | %18,8* | %25,0* |
| Kum · Sulu | 15 | 3 | 1 | 3 | %20,0* | %46,7* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 123 | 13 | 18 | 14 | %10,6 | %36,6 |
| 1201–1600 m | 327 | 47 | 32 | 37 | %14,4 | %35,5 |
| 1601–2000 m | 281 | 52 | 44 | 41 | %18,5 | %48,8 |
| 2001+ m | 98 | 15 | 16 | 10 | %15,3 | %41,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 468 | 70 | 74 | 64 | %15,0 | %44,4 |
| Arap | 361 | 57 | 36 | 38 | %15,8 | %36,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 270 | 46 | 34 | 35 | %17,0 | %42,6 |
| Handikap | 185 | 25 | 16 | 14 | %13,5 | %29,7 |
| Maiden | 147 | 21 | 20 | 25 | %14,3 | %44,9 |
| KV-8 | 55 | 13 | 12 | 5 | %23,6 | %54,5 |
| G | 54 | 8 | 11 | 5 | %14,8 | %44,4 |
| KV-6 | 36 | 5 | 4 | 7 | %13,9 | %44,4 |
| A | 28 | 1 | 6 | 6 | %3,6* | %46,4* |
| KV-7 | 20 | 2 | 5 | 2 | %10,0* | %45,0* |
| KV-9 | 17 | 4 | 2 | 0 | %23,5* | %35,3* |
| Satış | 14 | 2 | 0 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Özen | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| A. Altın | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| G. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Keçeci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. İnci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ç. Taşcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Küründük | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kayiş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| O. Kızıldaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şiro Çayı | 17 | 2 | 0 | 1 | %11,8* | %17,6* |
| Siyah Sancak | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Sengülde | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Alfa Kaan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Siyah Sancak | Ö. Özen | 2/13 | 2,85 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Alfa Kaan | Ö. Özen | 5/15 | 6,95 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Siyah Sancak | Ö. Özen | 4/11 | 10,70 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Şiro Çayı | Ö. Özen | 8/13 | 11,45 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Alfa Kaan | Ö. Özen | 5/16 | 22,20 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Siyah Sancak | Ö. Özen | 5/10 | 6,10 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Alfa Kaan | Ö. Özen | 6/17 | 13,90 |
| 26.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Şiro Çayı | Ö. Özen | 6/11 | 14,90 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Siyah Sancak | A. Altın | 6/14 | 6,50 |
| 12.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Şiro Çayı | M. Keçeci | 9/12 | 62,50 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Siyah Sancak | A. Altın | 3/11 | 19,85 |
| 29.08.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Siyah Sancak | A. İnci | 10/10 | 24,35 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Alfa Kaan | Ç. Taşcı | 6/13 | 59,65 |
| 15.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Siyah Sancak | A. İnci | 5/10 | 39,35 |
| 08.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Şiro Çayı | G. Gökçe | 11/14 | 39,75 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Siyah Sancak | G. Gökçe | 8/9 | 5,95 |
| 12.07.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Şiro Çayı | M. Keçeci | 9/10 | 15,05 |
| 04.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Sengülde | A. Küründük | 17/20 | 14,60 |
| 14.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Şiro Çayı | M. Kayiş | 8/11 | 12,35 |
| 07.06.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Sengülde | O. Kızıldaş | 17/17 | 19,40 |
Sık sorulanlar
Tolga Temizer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 29 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolga Temizer'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Tolga Temizer en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 36 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.