Jokey
Harun Çanakçı
Harun Çanakçı son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Harun Çanakçı jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 387 | 34 | 31 | 31 | %8,8 | %24,8 | −%57,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 28.08.2025, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 17 | 4 | 0 | 0 | %23,5* | %23,5* |
| 2021 | 123 | 9 | 9 | 9 | %7,3 | %22,0 |
| 2020 | 244 | 21 | 22 | 22 | %8,6 | %26,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 201 | 17 | 19 | 20 | %8,5 | %27,9 |
| Ankara | 173 | 16 | 11 | 9 | %9,2 | %20,8 |
| İstanbul | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İzmir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 221 | 19 | 22 | 19 | %8,6 | %27,1 |
| Çim · Normal | 118 | 11 | 6 | 8 | %9,3 | %21,2 |
| Kum · Nemli | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 82 | 8 | 4 | 4 | %9,8 | %19,5 |
| 1201–1600 m | 180 | 9 | 19 | 22 | %5,0 | %27,8 |
| 1601–2000 m | 88 | 7 | 7 | 2 | %8,0 | %18,2 |
| 2001+ m | 37 | 10 | 1 | 3 | %27,0 | %37,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 235 | 20 | 20 | 23 | %8,5 | %26,8 |
| Arap | 152 | 14 | 11 | 8 | %9,2 | %21,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 2200 Çim | Ocean Empire | Y. Polat | 5/6 | 8,90 |
| 28.08.2025 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | We Are The Best | Y. Ari | 4/6 | 11,95 |
| 08.06.2024 | Ankara | Şartlı 3 | 1400 Kum | She Is The Show | S. Gökdemir | 9/9 | 28,75 |
| 29.03.2022 | Adana | Handikap 15 | 1800 Çim | Man Of Heart | A. Polat | 1/12 | 2,35 |
| 06.03.2022 | Adana | Handikap 16 | 2000 Çim | Man Of Heart | A. Polat | 4/12 | 7,65 |
| 26.02.2022 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Keep On Rısıng | İ. Bekiroğulları | 10/10 | 56,00 |
| 22.02.2022 | Adana | Handikap 15 | 1900 Kum | Man Of Heart | A. Polat | 14/14 | 39,60 |
| 22.02.2022 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Evin | C. Katı | 11/11 | 68,70 |
| 05.02.2022 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Kum | Filinta | Y. Misdik | 7/9 | 45,10 |
| 05.02.2022 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Blodreina | M. Özdil | 5/10 | 45,05 |
| 05.02.2022 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Kum | Efeberk | A. Güneş | 6/8 | 9,60 |
| 01.02.2022 | Adana | Satış 1 | 1900 Kum | We Will Succeed | Y. Tuncay | 9/10 | 22,35 |
| 01.02.2022 | Adana | Şartlı 1 | 1400 Kum | Keep On Rısıng | İ. Bekiroğulları | 5/9 | 11,90 |
| 30.01.2022 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Ezerdöver | N. Esen | 6/13 | 14,55 |
| 30.01.2022 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Crazy Maku | A. Dinç | 9/9 | 52,60 |
| 22.01.2022 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Kum | Alberto | İ. Bekiroğulları | 1/10 | 1,60 |
| 18.01.2022 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Filinta | Y. Misdik | 5/6 | 17,90 |
| 15.01.2022 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Last Best | İ. Bekiroğulları | 1/8 | 10,05 |
| 11.01.2022 | Adana | Şartlı 3 | 1900 Kum | Gleamy | İ. Bekiroğulları | 1/6 | 2,55 |
| 08.01.2022 | Adana | Handikap 14 | 2000 Kum | Yarımada | M. Atal | 6/12 | 27,50 |
Sık sorulanlar
Harun Çanakçı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Harun Çanakçı bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 28.08.2025, Ankara.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.