Antrenör
Yasin Polat
Yasin Polat'ın atları son 12 ayda 12 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (10 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasin Polat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* | – |
| Son 12 ay | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* | – |
| 2020'den bu yana | 81 | 6 | 4 | 13 | %7,4 | %28,4 | −%50,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 22.10.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| 2025 | 22 | 2 | 2 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| 2024 | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| 2023 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 2022 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| 2021 | 18 | 2 | 1 | 2 | %11,1* | %27,8* |
| 2020 | 7 | 0 | 0 | 5 | 0/7 | 5/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 70 | 3 | 4 | 12 | %4,3 | %27,1 |
| Adana | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 40 | 5 | 0 | 10 | %12,5 | %37,5 |
| Kum · Normal | 21 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| 1201–1600 m | 38 | 1 | 4 | 7 | %2,6 | %31,6 |
| 1601–2000 m | 13 | 2 | 0 | 2 | %15,4* | %30,8* |
| 2001+ m | 16 | 3 | 0 | 3 | %18,8* | %37,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 66 | 6 | 2 | 13 | %9,1 | %31,8 |
| Arap | 15 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %13,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 33 | 4 | 2 | 6 | %12,1 | %36,4 |
| Şartlı | 22 | 2 | 1 | 2 | %9,1* | %22,7* |
| Maiden | 18 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,1* |
| Satış | 7 | 0 | 1 | 3 | 0/7 | 4/7 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Sansar | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Yıldız | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Arslan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keskin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Atlamaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Capreno | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Undefeatable | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Tekir Beyi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Çağlam | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Capreno | M. Akyavuz | 4/9 | 8,50 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Undefeatable | A. Yıldız | 1/16 | 2,85 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Capreno | A. Yıldız | 11/14 | 5,55 |
| 03.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1600 Çim | Undefeatable | G. Kocakaya | 8/13 | 3,15 |
| 01.10.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Capreno | F. Sansar | 5/8 | 5,40 |
| 19.09.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1200 Kum | Undefeatable | A. Kurşun | 4/12 | 3,45 |
| 19.09.2026 | Ankara | Satış 3 | 1300 Çim | Capreno | F. Sansar | 2/7 | 10,50 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Çim | Capreno | F. Sansar | 5/6 | 20,00 |
| 18.08.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Capreno | M. Arslan | 3/6 | 18,15 |
| 28.07.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Capreno | M. Keskin | 7/8 | 20,90 |
| 15.11.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Tekir Beyi | E. Atlamaz | 6/8 | 14,85 |
| 13.11.2025 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Çağlam | M. Arslan | 10/10 | 33,35 |
| 06.11.2025 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Çağlam | M. Keskin | 7/7 | 19,50 |
| 30.10.2025 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | By Mutlu | G. Gökçe | 7/8 | 12,55 |
| 30.10.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Tekir Beyi | E. Atlamaz | 2/7 | 33,20 |
| 18.10.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Tekir Beyi | M. Arslan | 7/7 | 14,75 |
| 14.10.2025 | Adana | Handikap 15 | 2000 Çim | Ocean Empire | M. Kıyak | 1/10 | 12,40 |
| 09.10.2025 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Tekir Beyi | E. Atlamaz | 2/7 | 29,15 |
| 04.10.2025 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | Ocean Empire | M. Keskin | 6/6 | 6,35 |
| 02.10.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Tekir Beyi | M. Arslan | 7/7 | 49,50 |
Sık sorulanlar
Yasin Polat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasin Polat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 22.10.2026, Ankara.
Yasin Polat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 10 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.