Antrenör
Ali Aras Zümbüller
Ali Aras Zümbüller'ın atları son 12 ayda 39 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (26 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Aras Zümbüller antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 | – |
| Son 12 ay | 39 | 0 | 5 | 5 | %0,0 | %25,6 | – |
| 2020'den bu yana | 614 | 65 | 72 | 47 | %10,6 | %30,0 | −%55,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 11.01.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| 2025 | 231 | 17 | 31 | 22 | %7,4 | %30,3 |
| 2024 | 56 | 4 | 5 | 3 | %7,1 | %21,4 |
| 2023 | 86 | 9 | 7 | 5 | %10,5 | %24,4 |
| 2022 | 165 | 27 | 18 | 9 | %16,4 | %32,7 |
| 2021 | 30 | 6 | 4 | 4 | %20,0 | %46,7 |
| 2020 | 42 | 2 | 6 | 4 | %4,8 | %28,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 26 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %23,1* |
| Antalya | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 0 | 4 | 4 | %0,0* | %42,1* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 1201–1600 m | 24 | 0 | 4 | 4 | %0,0* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 26 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %26,9* |
| İngiliz | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 15 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| Şartlı | 13 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %30,8* |
| Handikap | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| G | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 404 | 47 | 43 | 29 | %11,6 | %29,5 |
| Bursa | 120 | 10 | 22 | 6 | %8,3 | %31,7 |
| İstanbul | 41 | 3 | 2 | 7 | %7,3 | %29,3 |
| Kocaeli | 34 | 4 | 4 | 1 | %11,8 | %26,5 |
| Antalya | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Ankara | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 271 | 32 | 31 | 24 | %11,8 | %32,1 |
| Çim · Normal | 203 | 21 | 32 | 16 | %10,3 | %34,0 |
| Sentetik · Normal | 32 | 3 | 2 | 4 | %9,4 | %28,1 |
| Kum · Islak | 30 | 6 | 2 | 0 | %20,0 | %26,7 |
| Kum · Nemli | 23 | 1 | 1 | 0 | %4,3* | %8,7* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 136 | 14 | 17 | 6 | %10,3 | %27,2 |
| 1201–1600 m | 271 | 18 | 32 | 34 | %6,6 | %31,0 |
| 1601–2000 m | 172 | 28 | 22 | 3 | %16,3 | %30,8 |
| 2001+ m | 35 | 5 | 1 | 4 | %14,3 | %28,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 320 | 26 | 40 | 21 | %8,1 | %27,2 |
| Arap | 294 | 39 | 32 | 26 | %13,3 | %33,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 225 | 29 | 29 | 15 | %12,9 | %32,4 |
| Maiden | 193 | 18 | 27 | 16 | %9,3 | %31,6 |
| Handikap | 143 | 14 | 10 | 10 | %9,8 | %23,8 |
| KV-6 | 14 | 2 | 0 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| KV-8 | 13 | 1 | 3 | 0 | %7,7* | %30,8* |
| Satış | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| KV-7 | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| G | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| S. Akşın | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| M. Turan | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| R. Ketme | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ç. Taşcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| M. Bilgin | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. İnci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Birsoy | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Bernahanım | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Demirnal | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Çekiç Sultan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gece Güzeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Derya Is The Queen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Dekçi Bey | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Foot Loos | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| True Reflection | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| That Beats All | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Birsoy | S. Akşın | 7/12 | 1,20 |
| 11.01.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Bernahanım | M. Kaya | 6/12 | 1,20 |
| 09.01.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Kum | Foot Loos | Ç. Taşcı | 10/10 | 3,10 |
| 02.01.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Demirnal | N. Avci | 2/12 | 6,65 |
| 28.12.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | True Reflection | S. Akşın | 7/12 | 4,40 |
| 28.12.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Bernahanım | N. Avci | 3/10 | 1,95 |
| 28.12.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Birsoy | S. Akşın | 2/10 | 10,65 |
| 28.12.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Çekiç Sultan | N. Avci | 9/10 | 10,65 |
| 26.12.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Gece Güzeli | N. Avci | 8/10 | 3,55 |
| 19.12.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Demirnal | M. Keçeci | 3/9 | 10,45 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | That Beats All | M. Bilgin | 3/10 | 2,10 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Kaida | E. Aktuğ | 9/10 | 2,80 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Miss Calliope | A. İnci | 7/10 | 2,80 |
| 14.12.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Derya Is The Queen | N. Avci | 9/16 | 5,35 |
| 14.12.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Çekiç Sultan | M. Göl | 9/11 | 2,70 |
| 14.12.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Bernahanım | N. Avci | 4/11 | 2,70 |
| 12.12.2025 | Antalya | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Öncüözgür | M. Turan | 13/18 | 23,40 |
| 12.12.2025 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Hızlı Hüma | S. Çelik | 5/10 | 27,15 |
| 12.12.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 2200 Sentetik | Endless Time | M. Turan | 10/10 | 21,70 |
| 11.12.2025 | Antalya | Maiden | 1300 Kum | İmren Hanım | R. Ketme | 3/11 | 7,30 |
Sık sorulanlar
Ali Aras Zümbüller bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 4 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Aras Zümbüller'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 11.01.2026, İzmir.
Ali Aras Zümbüller en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 26 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.