Jokey
Barış Kurdu
Barış Kurdu son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Kurdu jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 809 | 104 | 96 | 91 | %12,9 | %36,0 | −%22,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 05.11.2022, İzmir.
Yıllara göre birincilik
2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
28
42
34
202020212022
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 242 | 34 | 31 | 32 | %14,0 | %40,1 |
| 2021 | 330 | 42 | 33 | 34 | %12,7 | %33,0 |
| 2020 | 237 | 28 | 32 | 25 | %11,8 | %35,9 |
Favoriyle performans
Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Ganyan favorisine bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
AGF 1'e bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 684 | 87 | 81 | 74 | %12,7 | %35,4 |
| İstanbul | 46 | 7 | 4 | 3 | %15,2 | %30,4 |
| Bursa | 44 | 5 | 8 | 11 | %11,4 | %54,5 |
| Kocaeli | 20 | 3 | 1 | 1 | %15,0* | %25,0* |
| Ankara | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 343 | 47 | 39 | 41 | %13,7 | %37,0 |
| Kum · Normal | 330 | 40 | 36 | 34 | %12,1 | %33,3 |
| Sentetik · Normal | 28 | 4 | 3 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 23 | 6 | 5 | 4 | %26,1* | %65,2* |
| Kum · Nemli | 22 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %22,7* |
| Çim · Yumuşak | 21 | 5 | 3 | 3 | %23,8* | %52,4* |
| Kum · Islak | 21 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %19,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 240 | 36 | 42 | 21 | %15,0 | %41,3 |
| 1201–1600 m | 337 | 44 | 35 | 41 | %13,1 | %35,6 |
| 1601–2000 m | 205 | 22 | 17 | 26 | %10,7 | %31,7 |
| 2001+ m | 27 | 2 | 2 | 3 | %7,4* | %25,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 605 | 87 | 72 | 71 | %14,4 | %38,0 |
| Arap | 204 | 17 | 24 | 20 | %8,3 | %29,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Lion Piece | E. Ateş | 2/10 | 1,70 |
| 05.11.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Çim | Red Knight | F. Arıcı | 10/11 | 10,90 |
| 05.11.2022 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Ruski | A. Öksüzler | 5/6 | 4,55 |
| 05.11.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Uygurunoğlu | M. Kaya | 2/10 | 3,90 |
| 03.11.2022 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | King Kong | M. Tezel | 1/9 | 11,85 |
| 03.11.2022 | İzmir | KV-6 | 1300 Çim | Demir Koza | M. Kaya | 5/12 | 18,75 |
| 29.10.2022 | İzmir | Şartlı 4 | 1300 Çim | Ufukbaba | H. Aran | 8/11 | 8,50 |
| 29.10.2022 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Panchmahal | M. Kaya | 8/11 | 3,55 |
| 29.10.2022 | İzmir | KV-7 | 1800 Çim | Sanay | H. Aslan | 7/11 | 8,85 |
| 29.10.2022 | İzmir | Handikap 14 | 1700 Çim | Entrevista | T. Temizer | 8/12 | 3,65 |
| 27.10.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Çim | Batıray | Y. Bulut | 4/11 | 5,90 |
| 27.10.2022 | İzmir | KV-7 | 1300 Çim | Cool Image | M. Zelyurt | 6/8 | 13,20 |
| 22.10.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Matrix | A. Öksüzler | 9/22 | 15,35 |
| 22.10.2022 | İzmir | A 3 | 1200 Çim | Samurai Kajiki | H. Bağdan | 9/11 | 1,50 |
| 22.10.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Primavera | A. Öksüzler | 3/9 | 5,30 |
| 22.10.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Mea Puella | F. Ceylan | 1/9 | 22,30 |
| 20.10.2022 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Win For You | F. Ceylan | 4/11 | 3,15 |
| 15.10.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Lyubov | B. Özgür | 8/15 | 5,25 |
| 03.10.2022 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Win For You | M. Akkılıç | 4/8 | 21,05 |
| 03.10.2022 | Bursa | A 2 | 1500 Çim | Special Of Horses | A. Coşkan | 1/9 | 1,50 |
Sık sorulanlar
Barış Kurdu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Kurdu bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 05.11.2022, İzmir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.