Antrenör
Aytekin Coşkan
Aytekin Coşkan'ın atları son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Aytekin Coşkan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 | – |
| Son 12 ay | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 | – |
| 2020'den bu yana | 572 | 91 | 77 | 87 | %15,9 | %44,6 | −%33,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 2025 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| 2024 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| 2023 | 104 | 18 | 9 | 11 | %17,3 | %36,5 |
| 2022 | 202 | 36 | 30 | 29 | %17,8 | %47,0 |
| 2021 | 132 | 20 | 21 | 26 | %15,2 | %50,8 |
| 2020 | 117 | 15 | 15 | 19 | %12,8 | %41,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Şartlı | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 490 | 81 | 65 | 73 | %16,5 | %44,7 |
| Bursa | 58 | 9 | 8 | 10 | %15,5 | %46,6 |
| İstanbul | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Kocaeli | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 261 | 43 | 37 | 43 | %16,5 | %47,1 |
| Çim · Normal | 193 | 27 | 22 | 26 | %14,0 | %38,9 |
| Kum · Islak | 34 | 7 | 6 | 7 | %20,6 | %58,8 |
| Kum · Nemli | 32 | 9 | 5 | 4 | %28,1 | %56,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 19 | 1 | 2 | 2 | %5,3* | %26,3* |
| Kum · Sulu | 10 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Sentetik · Normal | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 134 | 21 | 19 | 17 | %15,7 | %42,5 |
| 1201–1600 m | 191 | 20 | 29 | 39 | %10,5 | %46,1 |
| 1601–2000 m | 206 | 43 | 23 | 23 | %20,9 | %43,2 |
| 2001+ m | 41 | 7 | 6 | 8 | %17,1 | %51,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 510 | 83 | 68 | 81 | %16,3 | %45,5 |
| Arap | 62 | 8 | 9 | 6 | %12,9 | %37,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 217 | 39 | 30 | 40 | %18,0 | %50,2 |
| Maiden | 116 | 13 | 16 | 19 | %11,2 | %41,4 |
| Handikap | 110 | 17 | 8 | 9 | %15,5 | %30,9 |
| KV-6 | 38 | 6 | 9 | 6 | %15,8 | %55,3 |
| KV-8 | 24 | 2 | 5 | 4 | %8,3* | %45,8* |
| KV-7 | 21 | 4 | 2 | 5 | %19,0* | %52,4* |
| G | 16 | 3 | 1 | 2 | %18,8* | %37,5* |
| A | 12 | 4 | 1 | 2 | %33,3* | %58,3* |
| KV-9 | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
| Satış | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bob Valdes | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Emperor | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Oğlum Fırat | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Bursa | KV-7 | 1700 Çim | Bob Valdes | A. Altın | 5/7 | 11,90 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Oğlum Fırat | A. Altın | 8/9 | 32,65 |
| 01.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Emperor | O. Atmaca | 2/5 | 1,95 |
| 19.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Emperor | A. Altın | 4/8 | 4,75 |
| 22.08.2026 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Emperor | A. Altın | 5/6 | 10,25 |
| 15.08.2026 | İzmir | KV-6 | 2000 Kum | Bob Valdes | N. Avci | 6/7 | 6,95 |
| 14.07.2026 | Kocaeli | KV-6 | 2000 Kum | Bob Valdes | A. Altın | 4/6 | 11,65 |
| 17.08.2025 | İzmir | Şartlı 2 | 1900 Kum | Oğlum Fırat | M. Çiçek | 6/8 | 2,20 |
| 06.05.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Osayi | B. Mırık | 3/13 | 7,65 |
| 16.02.2025 | İzmir | G 3 | 1900 Kum | Money Hunter | K. Tokaçoğlu | 4/8 | 24,60 |
| 15.02.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Bonita Mia | İ. Söğüt | 1/5 | 2,25 |
| 04.02.2024 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Bonita Mia | İ. Söğüt | 4/5 | 7,20 |
| 28.01.2024 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Bonita Mia | İ. Söğüt | 2/5 | 8,85 |
| 21.01.2024 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Bonita Mia | B. Mırık | 4/6 | 6,25 |
| 21.01.2024 | İzmir | Handikap 21 | 1400 Kum | Micheal | Ö. Yıldırım | 7/9 | 6,70 |
| 07.01.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Micheal | Ö. Yıldırım | 3/10 | 3,55 |
| 05.01.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Bonita Mia | B. Mırık | 1/5 | 2,75 |
| 31.12.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Boukephalos | B. Mırık | 5/8 | 9,90 |
| 31.12.2023 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Doru Güç | B. Mırık | 8/10 | 65,00 |
| 24.12.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Bonita Mia | İ. Söğüt | 2/7 | 3,50 |
Sık sorulanlar
Aytekin Coşkan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Aytekin Coşkan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.10.2026, Bursa.
Aytekin Coşkan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 4 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.