Antrenör
Mahmut Zelyurt
Mahmut Zelyurt'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Zelyurt antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 867 | 118 | 96 | 83 | %13,6 | %34,3 | −%13,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.03.2024, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34 | 7 | 6 | 3 | %20,6 | %47,1 |
| 2023 | 77 | 7 | 5 | 6 | %9,1 | %23,4 |
| 2022 | 289 | 48 | 35 | 37 | %16,6 | %41,5 |
| 2021 | 220 | 30 | 26 | 17 | %13,6 | %33,2 |
| 2020 | 247 | 26 | 24 | 20 | %10,5 | %28,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 853 | 116 | 94 | 83 | %13,6 | %34,3 |
| Bursa | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| İstanbul | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 375 | 52 | 37 | 37 | %13,9 | %33,6 |
| Kum · Normal | 365 | 49 | 48 | 30 | %13,4 | %34,8 |
| Kum · Nemli | 29 | 3 | 2 | 4 | %10,3* | %31,0* |
| Kum · Islak | 27 | 5 | 5 | 4 | %18,5* | %51,9* |
| Çim · Yumuşak | 23 | 2 | 0 | 4 | %8,7* | %26,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 22 | 5 | 1 | 2 | %22,7* | %36,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 211 | 34 | 20 | 20 | %16,1 | %35,1 |
| 1201–1600 m | 355 | 42 | 51 | 39 | %11,8 | %37,2 |
| 1601–2000 m | 263 | 33 | 21 | 22 | %12,5 | %28,9 |
| 2001+ m | 38 | 9 | 4 | 2 | %23,7 | %39,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 642 | 89 | 74 | 65 | %13,9 | %35,5 |
| Arap | 225 | 29 | 22 | 18 | %12,9 | %30,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 348 | 52 | 36 | 25 | %14,9 | %32,5 |
| Şartlı | 271 | 35 | 30 | 26 | %12,9 | %33,6 |
| Maiden | 138 | 13 | 13 | 16 | %9,4 | %30,4 |
| KV-6 | 27 | 5 | 5 | 2 | %18,5* | %44,4* |
| KV-7 | 25 | 5 | 4 | 2 | %20,0* | %44,0* |
| KV-8 | 23 | 2 | 2 | 1 | %8,7* | %21,7* |
| Satış | 18 | 2 | 2 | 6 | %11,1* | %55,6* |
| Maiden/Satış | 8 | 2 | 0 | 2 | 2/8 | 4/8 |
| KV-9 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0/4 | 4/4 |
| G | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| A | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Kaan Han | E. Aktuğ | 2/5 | 3,50 |
| 29.03.2024 | İzmir | KV-8 | 1800 Çim | Frenkli Efesi | B. Mırık | 11/12 | 30,40 |
| 29.03.2024 | İzmir | Maiden | 2000 Kum | Raşit Baba | H. Yolaçıcı | 5/9 | 20,15 |
| 28.03.2024 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Demir Nihat | K. Çaybakan | 3/5 | 2,60 |
| 24.03.2024 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Raşit Baba | H. Yolaçıcı | 3/10 | 35,35 |
| 22.03.2024 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Attargah | A. İnci | 4/8 | 2,60 |
| 21.03.2024 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Aygür | A. İnci | 5/9 | 5,30 |
| 15.03.2024 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Kaan Han | M. Kaya | 5/7 | 2,25 |
| 10.03.2024 | İzmir | Şartlı 2 | 1600 Kum | Stylish Prince | D. Palaur | 8/15 | 46,70 |
| 10.03.2024 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Aygür | M. Gönültaş | 5/8 | 4,30 |
| 07.03.2024 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Raşit Baba | H. Yolaçıcı | 9/13 | 11,75 |
| 07.03.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Demir Nihat | K. Tokaçoğlu | 1/8 | 1,85 |
| 07.03.2024 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Attargah | A. İnci | 1/11 | 1,25 |
| 29.02.2024 | İzmir | Satış 2 | 1600 Kum | Demir Nihat | K. Tokaçoğlu | 1/9 | 12,60 |
| 25.02.2024 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Aygür | M. Gönültaş | 2/9 | 19,35 |
| 25.02.2024 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Raşit Baba | H. Yolaçıcı | 4/9 | 5,30 |
| 22.02.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Attargah | A. İnci | 1/14 | 6,40 |
| 18.02.2024 | İzmir | Handikap 17 | 1600 Kum | Demir Nihat | E. Üstün | 8/9 | 9,70 |
| 16.02.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Lady İrem | A. Yıldız | 4/10 | 20,05 |
| 16.02.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Astamur | N. Avci | 2/6 | 5,30 |
Sık sorulanlar
Mahmut Zelyurt bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Zelyurt'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.03.2024, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.