Antrenör
Yusuf Aktaş
Yusuf Aktaş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Aktaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 197 | 10 | 16 | 20 | %5,1 | %23,4 | −%74,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 16.09.2025, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2024 | 196 | 10 | 16 | 20 | %5,1 | %23,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 148 | 4 | 11 | 18 | %2,7 | %22,3 |
| Bursa | 26 | 3 | 3 | 1 | %11,5* | %26,9* |
| İstanbul | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 147 | 6 | 12 | 18 | %4,1 | %24,5 |
| Çim · Normal | 21 | 3 | 1 | 1 | %14,3* | %23,8* |
| Kum · Nemli | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 55 | 2 | 4 | 6 | %3,6 | %21,8 |
| 1201–1600 m | 87 | 7 | 9 | 8 | %8,0 | %27,6 |
| 1601–2000 m | 54 | 1 | 3 | 6 | %1,9 | %18,5 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 158 | 7 | 10 | 15 | %4,4 | %20,3 |
| İngiliz | 39 | 3 | 6 | 5 | %7,7 | %35,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 67 | 4 | 9 | 8 | %6,0 | %31,3 |
| Handikap | 57 | 3 | 1 | 3 | %5,3 | %12,3 |
| Maiden | 51 | 1 | 5 | 5 | %2,0 | %21,6 |
| KV-6 | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
| Satış | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Yek Gülüm | E. Bozdağ | 4/9 | 3,80 |
| 29.10.2024 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Savkanat | Z. Karabulut | 9/14 | 41,70 |
| 29.10.2024 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Afterdark | U. Temur | 8/14 | 36,80 |
| 29.10.2024 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Zafire Sultan | A. Aslan | 2/13 | 17,60 |
| 29.10.2024 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Oyazade | E. Bozdağ | 3/12 | 4,95 |
| 27.10.2024 | İstanbul | Şartlı 5 | 2200 Çim | Tek Yürek | S. Kaya | 6/8 | 8,30 |
| 22.10.2024 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Estigeçti | A. Ceylan | 8/14 | 17,40 |
| 22.10.2024 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Kayaların Şahı | M. Çelik | 5/9 | 7,00 |
| 22.10.2024 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Lüsiyen | H. Gökçe | 12/14 | 103,20 |
| 22.10.2024 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Oyazade | M. Sunkar | 5/11 | 6,50 |
| 22.10.2024 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Numanım | K. Yılmaz | 6/11 | 22,05 |
| 20.10.2024 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Tek Yürek | S. Kaya | 9/9 | 34,30 |
| 20.10.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Bir Mucizem | E. Bozdağ | 4/8 | 26,85 |
| 18.10.2024 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Surların Efendisi | C. Altun | 14/14 | 73,20 |
| 18.10.2024 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Zafire Sultan | C. Altun | 4/9 | 14,45 |
| 16.10.2024 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Little Wing | A. Kaçmaz | 6/7 | 45,45 |
| 16.10.2024 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Aurelio | M. Çiçek | 2/7 | 5,10 |
| 15.10.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Halilbatu | Y. Akkaya | 13/14 | 78,75 |
| 12.10.2024 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Yek Gülüm | M. Çiçek | 1/8 | 1,95 |
| 11.10.2024 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Oyazade | C. Altun | 2/13 | 9,20 |
Sık sorulanlar
Yusuf Aktaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Aktaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 16.09.2025, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.