Antrenör
Varol Kelleci
Varol Kelleci'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Varol Kelleci antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 101 | 7 | 11 | 10 | %6,9 | %27,7 | −%75,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 11.06.2022, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2021 | 43 | 4 | 7 | 5 | %9,3 | %37,2 |
| 2020 | 45 | 3 | 4 | 5 | %6,7 | %26,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 96 | 7 | 10 | 8 | %7,3 | %26,0 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 57 | 7 | 6 | 4 | %12,3 | %29,8 |
| Kum · Normal | 32 | 0 | 3 | 5 | %0,0 | %25,0 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| 1201–1600 m | 23 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %13,0* |
| 1601–2000 m | 54 | 6 | 7 | 4 | %11,1 | %31,5 |
| 2001+ m | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 63 | 5 | 8 | 6 | %7,9 | %30,2 |
| Arap | 38 | 2 | 3 | 4 | %5,3 | %23,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 41 | 1 | 6 | 1 | %2,4 | %19,5 |
| Şartlı | 39 | 4 | 4 | 6 | %10,3 | %35,9 |
| Maiden | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.06.2022 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Çim | Kumarbaz | C. Altun | 11/12 | 68,70 |
| 02.06.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Badenur | A. Küründük | 5/12 | 22,45 |
| 28.05.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Cekdar | M. Baydan | 5/5 | 28,10 |
| 21.05.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1100 Çim | Cekdar | A. Dağdeviren | 5/5 | 18,80 |
| 12.05.2022 | İzmir | Şartlı 19 | 1800 Çim | Sakibe | G. Özçelik | 7/10 | 6,05 |
| 12.05.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1300 Çim | Wounded | O. Yıldız | 4/9 | 14,95 |
| 12.05.2022 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Çim | Badenur | E. Aktuğ | 5/12 | 11,60 |
| 21.04.2022 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Sakibe | G. Özçelik | 4/9 | 22,05 |
| 07.04.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1800 Çim | Badenur | A. Küründük | 10/12 | 13,90 |
| 07.04.2022 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Sakibe | G. Özçelik | 4/8 | 6,70 |
| 31.03.2022 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Sakibe | G. Özçelik | 5/9 | 11,15 |
| 17.03.2022 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Sakibe | G. Özçelik | 5/11 | 50,55 |
| 06.01.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | King Arel | M. Bilgin | 9/10 | 17,35 |
| 23.12.2021 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | King Arel | M. Bilgin | 9/12 | 20,35 |
| 19.12.2021 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Ergüçlü | K. Gökçe | 3/8 | 3,95 |
| 28.11.2021 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Kum | Karaçulha | M. Bağ | 6/9 | 10,10 |
| 30.10.2021 | İzmir | Şartlı 5 | 2400 Çim | Badenur | M. Ok | 9/10 | 11,00 |
| 21.10.2021 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Çim | Karaçulha | N. Avci | 6/12 | 13,30 |
| 21.10.2021 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Çim | Badenur | A. Dağdeviren | 7/11 | 5,20 |
| 14.10.2021 | İzmir | Handikap 14 | 1700 Çim | Badenur | K. Gökçe | 2/11 | 7,20 |
Sık sorulanlar
Varol Kelleci bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Varol Kelleci'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 11.06.2022, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.