Jokey
Müslüm Baydan
Müslüm Baydan son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Baydan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 963 | 69 | 87 | 104 | %7,2 | %27,0 | −%28,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 22.11.2024, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 221 | 12 | 19 | 25 | %5,4 | %25,3 |
| 2023 | 246 | 26 | 27 | 32 | %10,6 | %34,6 |
| 2022 | 182 | 12 | 18 | 18 | %6,6 | %26,4 |
| 2021 | 174 | 9 | 14 | 16 | %5,2 | %22,4 |
| 2020 | 140 | 10 | 9 | 13 | %7,1 | %22,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 537 | 44 | 55 | 64 | %8,2 | %30,4 |
| Ankara | 161 | 8 | 6 | 16 | %5,0 | %18,6 |
| Kocaeli | 86 | 5 | 11 | 5 | %5,8 | %24,4 |
| Antalya | 83 | 5 | 6 | 6 | %6,0 | %20,5 |
| Adana | 41 | 4 | 5 | 5 | %9,8 | %34,1 |
| İstanbul | 38 | 2 | 1 | 6 | %5,3 | %23,7 |
| Bursa | 17 | 1 | 3 | 2 | %5,9* | %35,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 420 | 32 | 41 | 40 | %7,6 | %26,9 |
| Çim · Normal | 313 | 29 | 27 | 44 | %9,3 | %31,9 |
| Sentetik · Normal | 67 | 3 | 4 | 4 | %4,5 | %16,4 |
| Kum · Nemli | 50 | 1 | 6 | 3 | %2,0 | %20,0 |
| Kum · Islak | 39 | 2 | 6 | 5 | %5,1 | %33,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 26 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %15,4* |
| Çim · Yumuşak | 21 | 1 | 1 | 1 | %4,8* | %14,3* |
| Kum · Sulu | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 344 | 20 | 35 | 47 | %5,8 | %29,7 |
| 1201–1600 m | 390 | 27 | 30 | 37 | %6,9 | %24,1 |
| 1601–2000 m | 200 | 21 | 18 | 19 | %10,5 | %29,0 |
| 2001+ m | 29 | 1 | 4 | 1 | %3,4* | %20,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 650 | 52 | 59 | 78 | %8,0 | %29,1 |
| İngiliz | 313 | 17 | 28 | 26 | %5,4 | %22,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2024 | Antalya | KV-6 | 1400 Sentetik | Sen Yaparsın | Y. Çankaya | 4/12 | 8,20 |
| 19.11.2024 | Antalya | Handikap 16 | 1600 Sentetik | Özümcan | M. Kaya | 9/12 | 23,75 |
| 19.11.2024 | Antalya | KV-7 | 2200 Kum | Uzun Mehmet | M. Kaya | 9/9 | 31,90 |
| 19.11.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Oğlum Cezmican | M. Kaya | 9/9 | 45,65 |
| 07.11.2024 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Aygül Kız | H. Aslan | 9/13 | 71,10 |
| 07.11.2024 | İzmir | KV-6 | 1300 Çim | Özümcan | M. Kaya | 7/12 | 23,25 |
| 07.11.2024 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Fikobaba | B. Özgür | 12/13 | 29,10 |
| 07.11.2024 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Çim | Beyaz Dalga | İ. Baydan | 6/12 | 22,55 |
| 07.11.2024 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Ağam Urfalı | R. Karataş | 3/12 | 17,40 |
| 07.11.2024 | İzmir | Handikap 14 | 1800 Çim | Balımsın | İ. Baydan | 4/9 | 5,10 |
| 02.11.2024 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Uçan Gala | İ. Baydan | 5/13 | 2,20 |
| 02.11.2024 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Rintintin | Y. Akkılıç | 9/12 | 27,90 |
| 02.11.2024 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kızım Adile | H. Aslan | 8/12 | 35,90 |
| 02.11.2024 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Çim | Baba Yürekli | M. Tamer | 4/7 | 28,85 |
| 31.10.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Çim | Nazgar | A. Bektaş | 2/9 | 35,35 |
| 31.10.2024 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Çim | Özümcan | M. Kaya | 1/11 | 8,90 |
| 31.10.2024 | İzmir | Şartlı 19 | 1300 Çim | Perfect Illusion | B. Özgür | 9/12 | 28,90 |
| 31.10.2024 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Behzathan | M. Yaparoğlu | 11/12 | 61,85 |
| 31.10.2024 | İzmir | Handikap 17 | 2000 Çim | Mikser | M. Kaya | 4/11 | 15,25 |
| 26.10.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Nazgar | A. Bektaş | 8/20 | 28,80 |
Sık sorulanlar
Müslüm Baydan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Baydan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 22.11.2024, Antalya.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.