Antrenör
Ubeydullah Demir
Ubeydullah Demir'ın atları son 12 ayda 17 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (7 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ubeydullah Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* | – |
| Son 12 ay | 17 | 1 | 0 | 0 | %5,9* | %5,9* | – |
| 2020'den bu yana | 170 | 16 | 14 | 12 | %9,4 | %24,7 | −%22,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.08.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2025 | 25 | 5 | 1 | 0 | %20,0* | %24,0* |
| 2024 | 132 | 11 | 13 | 12 | %8,3 | %27,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1601–2000 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İngiliz | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Şartlı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 92 | 7 | 9 | 5 | %7,6 | %22,8 |
| Bursa | 43 | 8 | 2 | 2 | %18,6 | %27,9 |
| İstanbul | 27 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %22,2* |
| İzmir | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 103 | 13 | 9 | 6 | %12,6 | %27,2 |
| Çim · Normal | 31 | 1 | 4 | 4 | %3,2 | %29,0 |
| Sentetik · Normal | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 2 | 1 | 2 | %6,1 | %15,2 |
| 1201–1600 m | 88 | 7 | 6 | 6 | %8,0 | %21,6 |
| 1601–2000 m | 40 | 7 | 5 | 4 | %17,5 | %40,0 |
| 2001+ m | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 97 | 12 | 13 | 10 | %12,4 | %36,1 |
| Arap | 73 | 4 | 1 | 2 | %5,5 | %9,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 54 | 5 | 2 | 3 | %9,3 | %18,5 |
| Şartlı | 52 | 4 | 3 | 6 | %7,7 | %25,0 |
| Handikap | 42 | 2 | 4 | 1 | %4,8 | %16,7 |
| Satış | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| KV-8 | 5 | 3 | 2 | 0 | 3/5 | 5/5 |
| KV-7 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Bozdağ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| S. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Özçelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| H. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Akkaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ç. Taşcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Ceylan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Baba Enis | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Zeng | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Midnight Bourbon | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Dady | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Oyazade | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mega Love | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Prens Levent | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Baba Enis | H. Gökçe | 9/10 | 22,85 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Baba Enis | S. Özen | 4/15 | 5,70 |
| 02.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Baba Enis | S. Özen | 5/16 | 22,80 |
| 30.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1700 Kum | Zeng | K. Gökçe | 5/12 | 8,85 |
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1900 Kum | Dady | Y. Akkaya | 10/12 | 40,35 |
| 12.06.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Çim | Zeng | G. Özçelik | 13/15 | 24,80 |
| 09.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1700 Kum | Oyazade | E. Bozdağ | 14/16 | 57,70 |
| 28.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Zeng | M. Çiçek | 11/16 | 2,45 |
| 22.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Zeng | Ç. Taşcı | 5/15 | 4,65 |
| 20.02.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Baba Enis | A. Ceylan | 15/16 | 31,95 |
| 18.02.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Midnight Bourbon | E. Bozdağ | 15/16 | 39,10 |
| 14.02.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Baba Enis | E. Bozdağ | 17/17 | 37,45 |
| 24.01.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Midnight Bourbon | A. Kurşun | 10/17 | 13,35 |
| 10.12.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Kum | Baba Enis | E. Bozdağ | 13/15 | 28,15 |
| 24.11.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Baba Enis | E. Korkmaz | 17/17 | 11,45 |
| 21.11.2025 | Bursa | Handikap 17 | 2100 Kum | Mega Love | M. Keçeci | 8/9 | 4,25 |
| 14.11.2025 | Bursa | Kısa Vade Handikap 24 | 1800 Kum | Prens Levent | G. Özçelik | 1/8 | 1,70 |
| 23.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1900 Kum | Canoşcan | C. Tepe | 6/16 | 65,50 |
| 14.09.2025 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Canoşcan | C. Paso | 15/18 | 70,20 |
| 09.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Supersonıc | C. Paso | 5/6 | 8,40 |
Sık sorulanlar
Ubeydullah Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 13 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ubeydullah Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.08.2026, Kocaeli.
Ubeydullah Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 7 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.