Antrenör
Sadık İşletir
Sadık İşletir'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sadık İşletir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 | – |
| 2020'den bu yana | 311 | 16 | 29 | 25 | %5,1 | %22,5 | −%66,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.11.2025, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 2024 | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| 2023 | 66 | 2 | 4 | 2 | %3,0 | %12,1 |
| 2022 | 136 | 7 | 6 | 14 | %5,1 | %19,9 |
| 2021 | 88 | 6 | 17 | 9 | %6,8 | %36,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 249 | 12 | 23 | 18 | %4,8 | %21,3 |
| Bursa | 39 | 2 | 4 | 6 | %5,1 | %30,8 |
| Kocaeli | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| İstanbul | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 168 | 8 | 17 | 20 | %4,8 | %26,8 |
| Çim · Normal | 80 | 5 | 5 | 1 | %6,3 | %13,8 |
| Kum · Islak | 18 | 1 | 2 | 2 | %5,6* | %27,8* |
| Kum · Nemli | 17 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %17,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 53 | 5 | 7 | 2 | %9,4 | %26,4 |
| 1201–1600 m | 154 | 7 | 14 | 13 | %4,5 | %22,1 |
| 1601–2000 m | 78 | 2 | 5 | 7 | %2,6 | %17,9 |
| 2001+ m | 26 | 2 | 3 | 3 | %7,7* | %30,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 159 | 8 | 13 | 12 | %5,0 | %20,8 |
| İngiliz | 152 | 8 | 16 | 13 | %5,3 | %24,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 122 | 6 | 9 | 12 | %4,9 | %22,1 |
| Şartlı | 107 | 5 | 9 | 8 | %4,7 | %20,6 |
| Maiden | 41 | 2 | 6 | 3 | %4,9 | %26,8 |
| Satış | 18 | 1 | 1 | 1 | %5,6* | %16,7* |
| KV-6 | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| KV-7 | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çiçek | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| White Wolf | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2025 | İzmir | KV-7 | 1200 Çim | White Wolf | M. Çiçek | 2/8 | 3,30 |
| 17.04.2025 | İzmir | Şartlı 2 | 2100 Kum | Tozkoparan | E. Bozdağ | 4/11 | 7,50 |
| 04.04.2025 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Hayal Tay | İ. Söğüt | 11/11 | 31,10 |
| 16.03.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Fancy Boy | E. Aktuğ | 6/8 | 31,45 |
| 14.03.2025 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Hayal Tay | İ. Söğüt | 7/14 | 45,75 |
| 20.02.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Fancy Boy | O. Yıldız | 7/12 | 17,20 |
| 12.01.2025 | İzmir | Handikap 13 | 1200 Kum | Hayal Tay | H. Gökçe | 6/7 | 40,05 |
| 29.12.2024 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Tozkoparan | E. Bozdağ | 1/5 | 1,95 |
| 26.12.2024 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Hayal Tay | E. Bozdağ | 10/10 | 45,20 |
| 06.12.2024 | İzmir | Satış 1 | 1600 Kum | Kral Hakan | A. İnci | 2/8 | 16,50 |
| 28.11.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Madam Elli | A. Küründük | 8/8 | 27,95 |
| 16.11.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Madam Elli | A. Küründük | 6/11 | 22,65 |
| 31.10.2024 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Çim | Madam Elli | A. Küründük | 5/11 | 19,70 |
| 19.10.2024 | İzmir | Şartlı 5 | 2400 Çim | Madam Elli | A. Küründük | 5/9 | 43,00 |
| 05.10.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Çim | Madam Elli | S. Akşın | 9/12 | 46,80 |
| 10.08.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Madam Elli | E. Ökten | 10/12 | 41,80 |
| 06.07.2024 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Çim | Febris | A. İnci | 8/12 | 8,05 |
| 03.06.2024 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Madam Elli | U. Kıcı | 9/12 | 63,75 |
| 13.05.2024 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Madam Elli | M. Bağ | 19/19 | 37,25 |
| 15.04.2024 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Madam Elli | H. Yolaçıcı | 13/14 | 53,95 |
Sık sorulanlar
Sadık İşletir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sadık İşletir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.11.2025, İzmir.
Sadık İşletir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.