Jokey
Ulaş Kıcı
Ulaş Kıcı son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ulaş Kıcı jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 182 | 2 | 3 | 7 | %1,1 | %6,6 | −%83,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 23.04.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2024 | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
| 2023 | 58 | 1 | 1 | 1 | %1,7 | %5,2 |
| 2022 | 41 | 1 | 0 | 1 | %2,4 | %4,9 |
| 2021 | 59 | 0 | 2 | 4 | %0,0 | %10,2 |
| 2020 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 91 | 1 | 2 | 4 | %1,1 | %7,7 |
| Kocaeli | 45 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,2 |
| Bursa | 21 | 1 | 1 | 1 | %4,8* | %14,3* |
| Antalya | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İzmir | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 71 | 0 | 2 | 4 | %0,0 | %8,5 |
| Kum · Normal | 67 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %3,0 |
| Çim · Normal | 21 | 2 | 0 | 0 | %9,5* | %9,5* |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 1 | 0 | 2 | %3,3 | %10,0 |
| 1201–1600 m | 96 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %5,2 |
| 1601–2000 m | 46 | 1 | 1 | 2 | %2,2 | %8,7 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 142 | 2 | 3 | 5 | %1,4 | %7,0 |
| İngiliz | 40 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %5,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Junior Başkan | E. Çukurkaş | 12/18 | 66,65 |
| 12.04.2025 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Junior Başkan | E. Çukurkaş | 6/10 | 33,20 |
| 16.12.2024 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Tatanga | E. Çukurkaş | 3/7 | 5,90 |
| 14.12.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | O La La | Ş. Çelik | 4/6 | 4,45 |
| 02.12.2024 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Tatanga | E. Çukurkaş | 5/8 | 9,25 |
| 20.10.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Sadekar | E. Koca | 8/17 | 17,35 |
| 04.10.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Sadekar | E. Koca | 4/11 | 2,05 |
| 24.06.2024 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Grand Mission | B. Ay | 4/10 | 28,50 |
| 03.06.2024 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Madam Elli | S. İşletir | 9/12 | 63,75 |
| 17.05.2024 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Stay Happy | S. Önder | 8/15 | 26,80 |
| 14.05.2024 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Balmelda | M. İnal | 5/12 | 5,70 |
| 13.05.2024 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Balık Kız | M. İnal | 5/11 | 11,85 |
| 10.05.2024 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Speed Hanner | M. Atal | 7/9 | 33,30 |
| 03.05.2024 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Peace Ruby | S. Önder | 7/12 | 34,65 |
| 03.05.2024 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Bay Batuhan | F. Yeşilbudak | 8/8 | 69,45 |
| 29.04.2024 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Bediz De Faust | T. Ateş | 9/11 | 24,20 |
| 19.04.2024 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Spectre Girl | S. Önder | 11/11 | 95,65 |
| 17.01.2024 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Andaçya | G. Gökçe | 9/9 | 27,10 |
| 17.01.2024 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Mamatsi | G. Subaşı | 12/12 | 165,20 |
| 04.01.2024 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | King Dragon | Ş. Aksoy | 8/8 | 132,90 |
Sık sorulanlar
Ulaş Kıcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ulaş Kıcı bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 23.04.2025, İstanbul.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.