Antrenör
Sabri Sayın
Sabri Sayın'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sabri Sayın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 823 | 62 | 62 | 69 | %7,5 | %23,5 | −%30,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.08.2021, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 312 | 20 | 26 | 25 | %6,4 | %22,8 |
| 2020 | 511 | 42 | 36 | 44 | %8,2 | %23,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 484 | 36 | 43 | 33 | %7,4 | %23,1 |
| Elazığ | 221 | 20 | 14 | 26 | %9,0 | %27,1 |
| Diyarbakır | 70 | 3 | 3 | 6 | %4,3 | %17,1 |
| Adana | 46 | 3 | 2 | 4 | %6,5 | %19,6 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 727 | 53 | 58 | 65 | %7,3 | %24,2 |
| Kum · Nemli | 55 | 5 | 3 | 2 | %9,1 | %18,2 |
| Çim · Normal | 20 | 1 | 0 | 1 | %5,0* | %10,0* |
| Kum · Islak | 17 | 3 | 0 | 0 | %17,6* | %17,6* |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 309 | 22 | 22 | 23 | %7,1 | %21,7 |
| 1201–1600 m | 244 | 20 | 18 | 17 | %8,2 | %22,5 |
| 1601–2000 m | 263 | 20 | 22 | 28 | %7,6 | %26,6 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 424 | 36 | 33 | 31 | %8,5 | %23,6 |
| Arap | 399 | 26 | 29 | 38 | %6,5 | %23,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 308 | 29 | 24 | 24 | %9,4 | %25,0 |
| Maiden | 253 | 16 | 25 | 19 | %6,3 | %23,7 |
| Handikap | 216 | 13 | 11 | 23 | %6,0 | %21,8 |
| KV-6 | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| KV-7 | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| A | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| KV-8 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2021 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Çevik Girl | H. Altunkılıç | 2/11 | 17,00 |
| 18.08.2021 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Gedizkaya | İ. Akyavuz | 3/12 | 5,60 |
| 16.08.2021 | Elazığ | Handikap 15 | 2000 Kum | Reco | Y. Cengiz | 7/16 | 11,75 |
| 16.08.2021 | Elazığ | Maiden | 1900 Kum | La Liza | M. Şakir | 8/12 | 62,15 |
| 16.08.2021 | Elazığ | KV-7 | 1200 Kum | King Baran | H. Altunkılıç | 7/11 | 57,65 |
| 16.08.2021 | Elazığ | KV-7 | 1200 Kum | Zanapalı | Y. Cengiz | 5/11 | 15,70 |
| 16.08.2021 | Elazığ | Maiden | 1900 Kum | Speed Storm | İ. Akyavuz | 12/12 | 8,90 |
| 16.08.2021 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Aktaşın Gülü | A. Şenbahar | 2/11 | 15,80 |
| 11.08.2021 | Elazığ | Şartlı 5 | 1600 Kum | Hilvanlım | B. Bektaş | 11/13 | 7,45 |
| 11.08.2021 | Elazığ | Şartlı 3 | 1500 Kum | Kızım Hilal | İ. Akyavuz | 6/10 | 10,15 |
| 04.08.2021 | Elazığ | Şartlı 3 | 1900 Kum | Aktaş Hat | M. Doğan | 13/16 | 13,05 |
| 04.08.2021 | Elazığ | Şartlı 3 | 1900 Kum | Canfaruk | C. Tepe | 2/16 | 7,05 |
| 04.08.2021 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Külünçegüzeli | N. Altın | 6/11 | 4,40 |
| 04.08.2021 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Dildora | Y. Cengiz | 3/11 | 4,40 |
| 04.08.2021 | Elazığ | KV-7 | 1800 Kum | Poyraz Ateşi | C. Tepe | 10/10 | 27,60 |
| 04.08.2021 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Reco | N. Altın | 1/12 | 7,85 |
| 04.08.2021 | Elazığ | Şartlı 2 | 1700 Kum | Seda Kızım | A. Şenbahar | 3/10 | 17,95 |
| 02.08.2021 | Elazığ | Şartlı 4 | 1600 Kum | Onemanshow | S. Altay | 9/9 | 41,00 |
| 02.08.2021 | Elazığ | Handikap 14 | 1900 Kum | King Baran | F. Çetinbaş | 14/14 | 31,15 |
| 28.07.2021 | Elazığ | Şartlı 5 | 2000 Kum | Reco | F. Yardımcı | 10/10 | 7,60 |
Sık sorulanlar
Sabri Sayın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sabri Sayın'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.08.2021, Elazığ.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.