Antrenör
Reyhan Durukan
Reyhan Durukan'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Reyhan Durukan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 69 | 4 | 5 | 5 | %5,8 | %20,3 | −%78,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.08.2024, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2023 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 2022 | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| 2021 | 25 | 1 | 3 | 1 | %4,0* | %20,0* |
| 2020 | 25 | 1 | 1 | 3 | %4,0* | %20,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 55 | 2 | 2 | 3 | %3,6 | %12,7 |
| Kocaeli | 11 | 2 | 3 | 1 | %18,2* | %54,5* |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 39 | 1 | 2 | 3 | %2,6 | %15,4 |
| Çim · Normal | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 3 | 1 | 1/9 | 5/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 3 | 2 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 36 | 1 | 2 | 2 | %2,8 | %13,9 |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 35 | 2 | 4 | 2 | %5,7 | %22,9 |
| Arap | 34 | 2 | 1 | 3 | %5,9 | %17,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 29 | 2 | 3 | 3 | %6,9* | %27,6* |
| Maiden | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Handikap | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| KV-7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2024 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Cemre Ateşi | A. Çelik | 7/13 | 13,05 |
| 05.05.2024 | İstanbul | Maiden | 1000 Sentetik | Cemre Ateşi | A. Çelik | 3/10 | 7,05 |
| 03.11.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Güneycem | H. Yıldız | 10/10 | 56,30 |
| 03.11.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Alşahin | R. Ketme | 7/7 | 61,45 |
| 04.08.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Pilot | E. Çizik | 10/13 | 17,90 |
| 14.07.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Güneycem | V. Abiş | 7/11 | 8,15 |
| 07.07.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Güneycem | İ. Yıldırım | 4/11 | 22,85 |
| 09.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Güneycem | E. Çizik | 8/10 | 9,95 |
| 09.11.2022 | İstanbul | Handikap 24 | 2000 Sentetik | New World | V. Abiş | 8/9 | 9,30 |
| 23.10.2022 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | New World | Ö. Yıldırım | 5/9 | 4,60 |
| 02.10.2022 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | New World | Ö. Yıldırım | 2/8 | 3,25 |
| 16.09.2022 | İstanbul | KV-6 | 2200 Sentetik | New World | Ö. Yıldırım | 4/7 | 6,35 |
| 03.08.2022 | İstanbul | Handikap 17 | 2000 Sentetik | Eğil Ateşi | M. Çiçek | 7/12 | 17,95 |
| 29.07.2022 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Çağatayhan | M. Kayiş | 9/11 | 18,85 |
| 17.07.2022 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Eğil Ateşi | M. Çelik | 8/10 | 31,25 |
| 26.06.2022 | İstanbul | G 2 | 1900 Çim | Kübra Hanım | E. Çankaya | 10/16 | 81,50 |
| 11.05.2022 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Çim | Baba Yavuz | F. Yüksel | 8/8 | 34,45 |
| 27.04.2022 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Ateşler Güçlübey | V. Demir | 1/11 | 7,15 |
| 27.04.2022 | İstanbul | Maiden | 1100 Sentetik | Güçlü Turbo | V. Demir | 1/7 | 2,75 |
| 03.11.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Gökhan Babam | A. Çelik | 5/6 | 11,95 |
Sık sorulanlar
Reyhan Durukan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Reyhan Durukan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.08.2024, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.