Antrenör
Nedim Gençer
Nedim Gençer'ın atları son 12 ayda 8 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (6 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nedim Gençer antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 | – |
| Son 12 ay | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 | – |
| 2020'den bu yana | 76 | 3 | 4 | 9 | %3,9 | %21,1 | −%66,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| 2025 | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| 2024 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 2022 | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
| 2021 | 22 | 2 | 2 | 3 | %9,1* | %31,8* |
| 2020 | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 48 | 2 | 2 | 6 | %4,2 | %20,8 |
| Kocaeli | 18 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Antalya | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Bursa | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 33 | 1 | 1 | 4 | %3,0 | %18,2 |
| Kum · Normal | 17 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %23,5* |
| Çim · Normal | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %26,7* |
| 1201–1600 m | 47 | 3 | 2 | 6 | %6,4 | %23,4 |
| 1601–2000 m | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 53 | 2 | 4 | 6 | %3,8 | %22,6 |
| Arap | 23 | 1 | 0 | 3 | %4,3* | %17,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 25 | 1 | 0 | 3 | %4,0* | %16,0* |
| Maiden | 24 | 2 | 3 | 2 | %8,3* | %29,2* |
| Şartlı | 22 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %22,7* |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Keçeci | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| H. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Sözen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Akçay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Onur Beyim | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Lourdes | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Toros Beyi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Onur Beyim | A. Sözen | 8/11 | 5,15 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Toros Beyi | B. Akçay | 7/9 | 21,35 |
| 21.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Onur Beyim | A. Yıldız | 2/8 | 3,20 |
| 02.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Onur Beyim | M. Keçeci | 2/7 | 21,30 |
| 09.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1100 Kum | Onur Beyim | M. Keçeci | 4/7 | 11,00 |
| 12.05.2026 | Kocaeli | Maiden | 1100 Kum | Onur Beyim | M. Keçeci | 5/7 | 13,95 |
| 16.01.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Lourdes | H. Yıldız | 9/11 | 31,60 |
| 08.01.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Lourdes | H. Yıldız | 6/10 | 29,45 |
| 29.10.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Lourdes | S. Akbulat | 7/9 | 16,40 |
| 30.07.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Elsibak | M. Keçeci | 7/7 | 57,75 |
| 02.07.2025 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Elsibak | F. Yücel | 11/14 | 85,20 |
| 25.06.2025 | İstanbul | Handikap 14 | 2000 Sentetik | Elsibak | F. Yücel | 11/13 | 83,20 |
| 02.04.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Elsibak | M. Turan | 8/10 | 28,35 |
| 19.03.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Elsibak | M. Turan | 3/9 | 12,40 |
| 05.03.2025 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Elsibak | M. Turan | 4/8 | 13,15 |
| 26.02.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Elsibak | Ç. Taşcı | 10/12 | 54,65 |
| 19.02.2025 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Elsibak | M. Çelik | 5/8 | 12,50 |
| 05.02.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Elsibak | O. Atmaca | 6/10 | 34,70 |
| 15.01.2025 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Elsibak | A. Kaçmaz | 7/9 | 22,60 |
| 04.01.2025 | İstanbul | Maiden/Satış | 1400 Sentetik | Elsibak | E. Bozdağ | 8/10 | 44,70 |
Sık sorulanlar
Nedim Gençer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 8 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nedim Gençer'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Nedim Gençer en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 6 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.