Antrenör
Muzaffer Kılıçseren
Muzaffer Kılıçseren'ın atları son 12 ayda 34 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muzaffer Kılıçseren antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 1 | 1 | 2 | %4,0* | %16,0* | – |
| Son 12 ay | 34 | 2 | 2 | 2 | %5,9 | %17,6 | – |
| 2020'den bu yana | 604 | 76 | 75 | 76 | %12,6 | %37,6 | −%25,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 1 | 1 | 2 | %4,0* | %16,0* |
| 2025 | 33 | 3 | 4 | 0 | %9,1 | %21,2 |
| 2024 | 65 | 7 | 6 | 8 | %10,8 | %32,3 |
| 2023 | 126 | 13 | 19 | 22 | %10,3 | %42,9 |
| 2022 | 106 | 23 | 18 | 9 | %21,7 | %47,2 |
| 2021 | 179 | 24 | 21 | 26 | %13,4 | %39,7 |
| 2020 | 70 | 5 | 6 | 9 | %7,1 | %28,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 34 | 2 | 2 | 2 | %5,9 | %17,6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 18 | 1 | 1 | 0 | %5,6* | %11,1* |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| 1201–1600 m | 20 | 1 | 2 | 2 | %5,0* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 31 | 2 | 2 | 2 | %6,5 | %19,4 |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 20 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,0* |
| Şartlı | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Maiden | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 431 | 51 | 57 | 60 | %11,8 | %39,0 |
| Ankara | 144 | 21 | 14 | 13 | %14,6 | %33,3 |
| İstanbul | 14 | 2 | 2 | 3 | %14,3* | %50,0* |
| Kocaeli | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Antalya | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 319 | 41 | 49 | 44 | %12,9 | %42,0 |
| Çim · Normal | 188 | 23 | 17 | 23 | %12,2 | %33,5 |
| Kum · Nemli | 32 | 6 | 5 | 3 | %18,8 | %43,8 |
| Kum · Islak | 23 | 3 | 2 | 1 | %13,0* | %26,1* |
| Sentetik · Normal | 12 | 1 | 0 | 3 | %8,3* | %33,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Sulu | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 112 | 14 | 16 | 10 | %12,5 | %35,7 |
| 1201–1600 m | 289 | 37 | 27 | 42 | %12,8 | %36,7 |
| 1601–2000 m | 159 | 20 | 25 | 18 | %12,6 | %39,6 |
| 2001+ m | 44 | 5 | 7 | 6 | %11,4 | %40,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 539 | 70 | 62 | 67 | %13,0 | %36,9 |
| Arap | 65 | 6 | 13 | 9 | %9,2 | %43,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 244 | 32 | 24 | 26 | %13,1 | %33,6 |
| Maiden | 147 | 14 | 21 | 18 | %9,5 | %36,1 |
| Şartlı | 127 | 14 | 18 | 18 | %11,0 | %39,4 |
| KV-7 | 21 | 1 | 3 | 6 | %4,8* | %47,6* |
| G | 16 | 2 | 3 | 1 | %12,5* | %37,5* |
| KV-8 | 12 | 5 | 2 | 1 | %41,7* | %66,7* |
| KV-9 | 10 | 5 | 0 | 2 | %50,0* | %70,0* |
| KV-6 | 10 | 3 | 2 | 1 | %30,0* | %60,0* |
| Satış | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| A | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akyavuz | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| V. Demir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Cankılıç | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Akgöbek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Coşkun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Keskin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Bayır | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Akdağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Queen Seçil | 24 | 2 | 2 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| Seyyahım | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sky Cruıse | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Saadınsoyu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Azerbaycanlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Queen Seçil | M. Akyavuz | 6/9 | 18,85 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Queen Seçil | M. Akyavuz | 9/12 | 11,40 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Queen Seçil | M. Akyavuz | 3/18 | 3,90 |
| 06.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Queen Seçil | M. Akdağ | 8/15 | 26,00 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1800 Kum | Queen Seçil | V. Demir | 5/15 | 24,40 |
| 06.09.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Azerbaycanlı | M. Akgöbek | 7/14 | 18,65 |
| 06.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Queen Seçil | V. Demir | 5/16 | 15,25 |
| 31.05.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1800 Çim | Seyyahım | M. Coşkun | 9/13 | 24,00 |
| 31.05.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Çim | Queen Seçil | E. Çankaya | 5/14 | 11,00 |
| 24.05.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | Seyyahım | M. Keskin | 9/11 | 16,50 |
| 24.05.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Queen Seçil | M. Keskin | 5/10 | 28,55 |
| 10.05.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Queen Seçil | M. Arslan | 4/13 | 13,20 |
| 03.05.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | Queen Seçil | M. Coşkun | 5/7 | 22,35 |
| 19.04.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Queen Seçil | M. Çelik | 3/12 | 6,85 |
| 12.04.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Çim | Queen Seçil | M. Akgöbek | 9/13 | 56,65 |
| 04.04.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Seyyahım | M. Uyar | 5/10 | 68,10 |
| 04.04.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Kum | Queen Seçil | M. Akyavuz | 8/9 | 10,75 |
| 28.03.2026 | Adana | Handikap 14 | 2000 Kum | Seyyahım | E. Cankılıç | 7/8 | 8,00 |
| 17.03.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | Seyyahım | N. Demir | 5/12 | 10,95 |
| 16.03.2026 | Adana | Handikap 14 | 1500 Kum | Queen Seçil | M. Akyavuz | 2/5 | 19,75 |
Sık sorulanlar
Muzaffer Kılıçseren bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 25 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muzaffer Kılıçseren'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Adana.
Muzaffer Kılıçseren en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 34 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.