Antrenör
Murat Öztürk
Murat Öztürk'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Öztürk antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 188 | 16 | 28 | 22 | %8,5 | %35,1 | −%65,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.07.2024, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| 2023 | 48 | 5 | 7 | 8 | %10,4 | %41,7 |
| 2022 | 69 | 8 | 13 | 6 | %11,6 | %39,1 |
| 2021 | 39 | 1 | 6 | 4 | %2,6 | %28,2 |
| 2020 | 23 | 1 | 1 | 3 | %4,3* | %21,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 142 | 13 | 18 | 17 | %9,2 | %33,8 |
| Antalya | 28 | 2 | 5 | 4 | %7,1* | %39,3* |
| İzmir | 9 | 0 | 3 | 1 | 0/9 | 4/9 |
| Kocaeli | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 106 | 9 | 18 | 18 | %8,5 | %42,5 |
| Çim · Normal | 43 | 4 | 7 | 2 | %9,3 | %30,2 |
| Kum · Normal | 16 | 3 | 2 | 2 | %18,8* | %43,8* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 2 | 3 | 2 | %7,7* | %26,9* |
| 1201–1600 m | 104 | 8 | 10 | 14 | %7,7 | %30,8 |
| 1601–2000 m | 36 | 4 | 11 | 4 | %11,1 | %52,8 |
| 2001+ m | 22 | 2 | 4 | 2 | %9,1* | %36,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 150 | 13 | 23 | 19 | %8,7 | %36,7 |
| Arap | 38 | 3 | 5 | 3 | %7,9 | %28,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 63 | 9 | 12 | 7 | %14,3 | %44,4 |
| Şartlı | 57 | 2 | 8 | 6 | %3,5 | %28,1 |
| Maiden | 48 | 5 | 5 | 7 | %10,4 | %35,4 |
| Satış | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| KV-8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.07.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Ultimate Decision | M. Çelik | 3/10 | 7,15 |
| 14.06.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Çim | Ultimate Decision | A. Aslan | 4/12 | 4,70 |
| 24.05.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Ultimate Decision | M. Çelik | 1/9 | 3,00 |
| 08.05.2024 | İstanbul | Şartlı 3 | 2200 Sentetik | Ultimate Decision | N. Avci | 4/8 | 10,70 |
| 17.04.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Ultimate Decision | N. Avci | 2/12 | 5,35 |
| 03.04.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Ultimate Decision | G. Bektaş | 6/12 | 32,55 |
| 23.03.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Ultimate Decision | G. Bektaş | 7/10 | 8,35 |
| 06.03.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Ultimate Decision | H. Yıldız | 9/11 | 25,35 |
| 21.02.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Ultimate Decision | N. Avci | 11/11 | 26,85 |
| 19.12.2023 | Antalya | Şartlı 3 | 2200 Sentetik | La Cucaracha | S. Altay | 4/15 | 29,10 |
| 15.12.2023 | Antalya | Şartlı 3 | 1600 Sentetik | Diloy | E. Çizik | 2/12 | 1,95 |
| 15.12.2023 | Antalya | Şartlı 3 | 1600 Sentetik | Delayla | F. Bebek | 4/12 | 1,95 |
| 15.12.2023 | Antalya | KV-7 | 1400 Kum | Mahmut Usta | F. Bebek | 5/8 | 14,55 |
| 15.12.2023 | Antalya | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Yeşil Vadi | Ç. Taşcı | 12/13 | 47,90 |
| 12.12.2023 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Worth Avenue | H. Çizik | 3/11 | 8,00 |
| 12.12.2023 | Antalya | Handikap 14 | 1200 Kum | Asilelif | Ç. Taşcı | 6/10 | 67,45 |
| 12.12.2023 | Antalya | Şartlı 5 | 1400 Kum | Mind The Devil | V. Abiş | 2/6 | 1,30 |
| 08.12.2023 | Antalya | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Naklov | Ç. Taşcı | 5/13 | 58,80 |
| 08.12.2023 | Antalya | Şartlı 4 | 2000 Kum | La Cucaracha | F. Bebek | 5/9 | 8,05 |
| 08.12.2023 | Antalya | KV-8 | 1500 Sentetik | Mahmut Usta | S. Boyraz | 8/8 | 9,25 |
Sık sorulanlar
Murat Öztürk bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Öztürk'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.07.2024, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.