Antrenör
Melisa Seviş
Melisa Seviş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Melisa Seviş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 25 | 1 | 3 | 3 | %4,0* | %28,0* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.10.2020, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 25 | 1 | 3 | 3 | %4,0* | %28,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 11 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %45,5* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Kum · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| 1201–1600 m | 9 | 1 | 3 | 1 | 1/9 | 5/9 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
| İngiliz | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Handikap | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Maiden | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2020 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Baş Bela | Ç. Taş | 7/8 | 29,35 |
| 21.08.2020 | Bursa | Handikap 16 | 2100 Kum | Baş Bela | M. Turan | 9/10 | 11,50 |
| 28.06.2020 | İstanbul | Maiden | 1000 Çim | Yusure Gelin | A. Çelik | 11/13 | 6,50 |
| 26.06.2020 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Ünsalmış | H. Kılıçarslan | 21/21 | 114,80 |
| 24.06.2020 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Sariduz | H. Yolaçıcı | 1/22 | 5,05 |
| 21.06.2020 | İstanbul | Handikap 14 | 1300 Sentetik | Roja | O. Öztürk | 17/18 | 64,90 |
| 21.06.2020 | İstanbul | Maiden | 1000 Çim | Yusure Gelin | G. Kılıç | 3/11 | 38,90 |
| 21.06.2020 | İstanbul | Maiden | 1000 Çim | AhmetHan | O. Öztürk | 8/11 | 26,55 |
| 21.06.2020 | İstanbul | Maiden | 1000 Çim | Arzu Gelin | G. Kılıç | 11/11 | 26,55 |
| 19.06.2020 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Sariduz | H. Yolaçıcı | 2/18 | 16,35 |
| 19.06.2020 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Şahin Tepesi | M. Hamedi | 9/9 | 18,95 |
| 14.06.2020 | Adana | Handikap 16 | 2000 Çim | Baş Bela | M. Turan | 14/15 | 15,60 |
| 14.06.2020 | Adana | Şartlı 4 | 1700 Çim | Honorable | E. Sincan | 4/14 | 23,45 |
| 14.06.2020 | Adana | Şartlı 1 | 1000 Çim | Baldomero | E. Sincan | 10/11 | 5,40 |
| 10.06.2020 | İstanbul | Şartlı 19 | 1400 Sentetik | Sariduz | H. Yolaçıcı | 2/18 | 32,80 |
| 10.06.2020 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Yusure Gelin | M. Çiçek | 7/11 | 40,70 |
| 10.06.2020 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Çim | Şahin Tepesi | T. Yıldız | 10/13 | 6,80 |
| 10.06.2020 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Arzu Gelin | M. Çiçek | 12/12 | 20,00 |
| 18.03.2020 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Sariduz | G. Gökçe | 3/10 | 3,60 |
| 04.03.2020 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Sariduz | M. Kaya | 6/12 | 2,50 |
Sık sorulanlar
Melisa Seviş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Melisa Seviş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.10.2020, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.