Jokey
Galip Kılıç
Galip Kılıç son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Galip Kılıç jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 266 | 19 | 23 | 27 | %7,1 | %25,9 | −%42,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2022, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 24 | 1 | 3 | 1 | %4,2* | %20,8* |
| 2021 | 143 | 12 | 13 | 18 | %8,4 | %30,1 |
| 2020 | 99 | 6 | 7 | 8 | %6,1 | %21,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 125 | 5 | 12 | 11 | %4,0 | %22,4 |
| Elazığ | 85 | 10 | 7 | 13 | %11,8 | %35,3 |
| Bursa | 17 | 2 | 2 | 0 | %11,8* | %23,5* |
| İzmir | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İstanbul | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Diyarbakır | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Ankara | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 205 | 16 | 15 | 24 | %7,8 | %26,8 |
| Kum · Nemli | 20 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Normal | 17 | 2 | 1 | 0 | %11,8* | %17,6* |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 81 | 8 | 7 | 10 | %9,9 | %30,9 |
| 1201–1600 m | 93 | 6 | 9 | 4 | %6,5 | %20,4 |
| 1601–2000 m | 90 | 5 | 7 | 13 | %5,6 | %27,8 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 154 | 11 | 11 | 18 | %7,1 | %26,0 |
| Arap | 112 | 8 | 12 | 9 | %7,1 | %25,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2022 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Straight Strom | S. Şen | 5/6 | 13,65 |
| 06.10.2022 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Oğlum Aras | S. Şen | 5/8 | 2,05 |
| 27.09.2022 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Oğlum Aras | S. Şen | 2/12 | 5,90 |
| 27.09.2022 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Mikibo | M. Altın | 7/11 | 60,15 |
| 13.09.2022 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Mikibo | M. Altın | 12/12 | 39,65 |
| 06.09.2022 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Sahra Dağı | T. Turan | 7/8 | 16,05 |
| 06.09.2022 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Queens Gambit | O. Sezik | 10/12 | 41,60 |
| 23.08.2022 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Queens Gambit | O. Sezik | 7/8 | 11,65 |
| 21.06.2022 | Kocaeli | Handikap 14 | 1700 Kum | Gencetay | S. Topal | 4/16 | 40,90 |
| 21.06.2022 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1100 Kum | Straight Strom | E. Karaca | 3/5 | 3,45 |
| 14.06.2022 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Mikibo | M. Altın | 6/11 | 18,05 |
| 03.06.2022 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Mikibo | M. Altın | 5/10 | 42,75 |
| 27.05.2022 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Yakupbeyli | S. Baydan | 5/16 | 18,10 |
| 24.05.2022 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Milyoner | M. Altın | 7/12 | 7,95 |
| 24.05.2022 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Caliburn | F. Arıcı | 12/12 | 34,75 |
| 24.05.2022 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1000 Kum | Kara Abjar | S. Ördem | 5/7 | 11,10 |
| 16.05.2022 | Bursa | Şartlı 19 | 1500 Çim | Yakupbeyli | M. Altın | 1/19 | 14,70 |
| 10.05.2022 | Kocaeli | Maiden | 1100 Kum | Kara Abjar | S. Ördem | 2/6 | 7,40 |
| 22.02.2022 | Kocaeli | Maiden | 1800 Kum | Sekoya | G. Taşdelen | 4/8 | 5,90 |
| 15.02.2022 | Kocaeli | A 3 | 2000 Kum | Son Oğul | G. Taşdelen | 4/5 | 26,05 |
Sık sorulanlar
Galip Kılıç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Galip Kılıç bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2022, Kocaeli.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.