Antrenör
Mehmet Direkli
Mehmet Direkli'ın atları son 12 ayda 2 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Direkli antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | – |
| 2020'den bu yana | 214 | 29 | 29 | 28 | %13,6 | %40,2 | −%12,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.05.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2025 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 2024 | 22 | 4 | 4 | 6 | %18,2* | %63,6* |
| 2023 | 34 | 5 | 2 | 1 | %14,7 | %23,5 |
| 2022 | 76 | 6 | 11 | 10 | %7,9 | %35,5 |
| 2021 | 45 | 8 | 8 | 4 | %17,8 | %44,4 |
| 2020 | 30 | 6 | 3 | 7 | %20,0 | %53,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 107 | 14 | 17 | 13 | %13,1 | %41,1 |
| Ankara | 95 | 13 | 11 | 11 | %13,7 | %36,8 |
| İstanbul | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| Bursa | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 100 | 14 | 16 | 10 | %14,0 | %40,0 |
| Çim · Normal | 73 | 11 | 7 | 8 | %15,1 | %35,6 |
| Kum · Nemli | 11 | 2 | 1 | 4 | %18,2* | %63,6* |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 3 | 1 | 0/9 | 4/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| 1201–1600 m | 101 | 16 | 14 | 7 | %15,8 | %36,6 |
| 1601–2000 m | 68 | 7 | 10 | 12 | %10,3 | %42,6 |
| 2001+ m | 33 | 4 | 3 | 7 | %12,1 | %42,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 147 | 19 | 20 | 24 | %12,9 | %42,9 |
| Arap | 67 | 10 | 9 | 4 | %14,9 | %34,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 69 | 12 | 12 | 12 | %17,4 | %52,2 |
| Handikap | 68 | 4 | 10 | 9 | %5,9 | %33,8 |
| Maiden | 36 | 7 | 2 | 3 | %19,4 | %33,3 |
| Satış | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| KV-8 | 8 | 3 | 2 | 0 | 3/8 | 5/8 |
| KV-6 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| G | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Direkli Bey | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ceyhan Serdarı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1900 Çim | Direkli Bey | M. Keskin | 7/7 | 30,65 |
| 22.11.2025 | Adana | Satış 1 | 1900 Kum | Ceyhan Serdarı | N. Demir | 6/12 | 13,40 |
| 02.11.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Erkoçum | G. Özçelik | 2/8 | 9,15 |
| 07.10.2025 | Adana | Handikap 14 | 1800 Çim | Erkoçum | İ. Yıldırım | 7/13 | 3,15 |
| 14.09.2025 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | Ceyhan Serdarı | S. Çelik | 9/13 | 6,20 |
| 22.08.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Erkoçum | E. Çizik | 5/11 | 11,20 |
| 15.03.2025 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Ceyhan Serdarı | M. Çelik | 4/10 | 4,90 |
| 23.11.2024 | Adana | Satış 1 | 1900 Kum | Aternitas | H. Çizik | 2/5 | 2,05 |
| 29.10.2024 | Adana | Satış 1 | 1800 Çim | Aternitas | H. Çizik | 2/10 | 2,55 |
| 29.10.2024 | Adana | Satış 1 | 1800 Çim | Çevik Vakti | M. Çelik | 1/10 | 3,15 |
| 15.10.2024 | Adana | Handikap 14 | 1900 Çim | Çevik Vakti | M. Çelik | 2/8 | 2,65 |
| 01.10.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Çim | Çevik Zamanı | M. Çelik | 6/9 | 12,75 |
| 01.10.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1900 Çim | Çevik Vakti | M. Çelik | 1/7 | 9,25 |
| 25.04.2024 | Antalya | Handikap 15 | 1700 Sentetik | Moon Effect | U. Temur | 6/14 | 17,10 |
| 25.04.2024 | Antalya | Şartlı 3 | 2000 Kum | Aternitas | U. Temur | 3/6 | 3,85 |
| 13.04.2024 | Adana | Şartlı 5 | 1800 Çim | Moon Effect | M. Arslan | 8/12 | 51,05 |
| 09.04.2024 | Adana | Handikap 15 | 1900 Kum | Aternitas | M. Bayır | 3/7 | 12,15 |
| 09.04.2024 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Laurasıa | M. Bayır | 8/9 | 52,25 |
| 30.03.2024 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Laurasıa | M. Keskin | 11/12 | 47,10 |
| 29.03.2024 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Aternitas | M. Akyavuz | 7/8 | 3,85 |
Sık sorulanlar
Mehmet Direkli bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Direkli'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.05.2026, Ankara.
Mehmet Direkli en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.