Antrenör
Mehmet Daş
Mehmet Daş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Daş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 175 | 12 | 9 | 14 | %6,9 | %20,0 | −%59,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 12.11.2022, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 175 | 12 | 9 | 14 | %6,9 | %20,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 165 | 10 | 8 | 13 | %6,1 | %18,8 |
| Bursa | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 97 | 12 | 7 | 10 | %12,4 | %29,9 |
| Çim · Normal | 65 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %7,7 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 46 | 3 | 2 | 2 | %6,5 | %15,2 |
| 1201–1600 m | 63 | 4 | 5 | 2 | %6,3 | %17,5 |
| 1601–2000 m | 60 | 4 | 2 | 10 | %6,7 | %26,7 |
| 2001+ m | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 89 | 5 | 5 | 3 | %5,6 | %14,6 |
| İngiliz | 86 | 7 | 4 | 11 | %8,1 | %25,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 60 | 4 | 3 | 6 | %6,7 | %21,7 |
| Şartlı | 52 | 2 | 2 | 4 | %3,8 | %15,4 |
| Handikap | 49 | 6 | 4 | 2 | %12,2 | %24,5 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Aslan Burcu | O. Kızıldaş | 11/11 | 48,80 |
| 03.11.2022 | İzmir | Handikap 14 | 1800 Çim | Atakum Kızı | İ. Söğüt | 5/12 | 55,95 |
| 29.10.2022 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Parıltılıkız | C. Yılmaz | 2/9 | 32,50 |
| 27.10.2022 | İzmir | Şartlı 19 | 1300 Çim | Shuller | M. Ok | 9/12 | 27,40 |
| 27.10.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Aslan Burcu | M. Ok | 12/12 | 39,10 |
| 22.10.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Qubit | G. Özçelik | 5/10 | 5,80 |
| 20.10.2022 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Çim | Atakum Kızı | G. Kayıp | 9/12 | 57,70 |
| 15.10.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Parıltılıkız | A. Yıldız | 7/11 | 21,90 |
| 13.10.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Aslan Burcu | M. Ok | 12/12 | 16,25 |
| 06.10.2022 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Atakum Kızı | A. Pazar | 11/12 | 63,75 |
| 01.10.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Aslan Burcu | M. Ok | 6/11 | 19,05 |
| 01.10.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Parıltılıkız | E. Aktuğ | 8/12 | 28,10 |
| 29.09.2022 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Çim | Qubit | M. Kayiş | 4/10 | 16,05 |
| 24.09.2022 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Shuller | M. Ok | 9/22 | 103,60 |
| 24.09.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Parıltılıkız | H. Kaplan | 8/12 | 32,20 |
| 22.09.2022 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Uçan Berk | C. Yılmaz | 21/22 | 45,80 |
| 17.09.2022 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Tabip | K. Tokaçoğlu | 6/9 | 6,45 |
| 17.09.2022 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Prenses Duru | C. Paso | 8/10 | 4,65 |
| 15.09.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 2100 Kum | Magic Step | B. Kurdu | 6/10 | 20,60 |
| 10.09.2022 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Çim | Shuller | O. Yıldız | 11/11 | 26,20 |
Sık sorulanlar
Mehmet Daş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Daş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 12.11.2022, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.